کشف ۱۱۶ فقره سرقت در استان مرکزی

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: مأموران انتظامی استان مرکزی در ۴۸ ساعت گذشته موفق به دستگیری ۵۳ سارق و کشف ۱۱۶ فقره انواع سرقت شدند. به گزارش خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاون احتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، سیامک قاسمی اظهار داشت: در تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و طرح […]

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: مأموران انتظامی استان مرکزی در ۴۸ ساعت گذشته موفق به دستگیری ۵۳ سارق و کشف ۱۱۶ فقره انواع سرقت شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک به نقل از معاون احتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، سیامک قاسمی اظهار داشت: در تداوم اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در استان با اقدامات اطلاعاتی، تشکیل تیم‌های شناسایی و کنترل تردد مخفیگاه‌ها و پاتوق سارقان توسط مأموران انتظامی در سطح استان در ۴۸ ساعت گذشته ۵۳ سارق دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در بازجویی‌های فنی و پلیسی متهمان به ۱۱۶ فقره سرقت اعتراف کردند که پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و به مرجع قضایی ارجاع داده شد.

قاسمی با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس گفت: شهروندان با سرلوحه قرار دادن هشدارهای انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰ و ۱۹۷ در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس هستند و عملکرد حوزه انتظامی نیز در سایه تعاملات مردمی با ناجا به دست می‌آید.

بر چسب ها
۴ خرداد ۱۳۹۲ |
KHAMENEI