نرخ هر دلار آمریكا در ۹۲/۲/۳۱

بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران امروز سه شنبه، نرخ تمامی ارزها را در مركز مبادلات ارزی اعلام كرد كه بر این اساس نرخ مبادلاتی دلار كاهش و قیمت یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش داشته است. نرخ هر دلار آمریكا در این مركز با یك ریال افت ۲۴ هزار و ۷۷۲ ریال، هر […]

بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران امروز سه شنبه، نرخ تمامی ارزها را در مركز مبادلات ارزی اعلام كرد كه بر این اساس نرخ مبادلاتی دلار كاهش و قیمت یورو و پوند نسبت به روز گذشته افزایش داشته است.

نرخ هر دلار آمریكا در این مركز با یك ریال افت ۲۴ هزار و ۷۷۲ ریال، هر پوند با ۱۶۴ ریال رشد ۳۷ هزار و ۷۷۹ ریال و هر یورو نیز با ۱۳۹ ریال افزایش ۳۱ هزار و ۹۲۹ ریال تعیین شده است.

بانك مركزی امروز نرخ هر فرانك سوئیس را در مركز مبادلات ارزی ۲۵ هزار و ۵۹۵ ریال، كرون سوئد را سه هزار و ۷۲۷ ریال، یوان چین را چهار هزار و ۳۴ریال، روپیه هند را ۴۴۹ ریال، نرخ هر یكصد ین ژاپن را ۲۴ هزار و ۲۰۰ ریال و هر یك هزار وون كره جنوبی را ۲۲ هزار ریال اعلام كرد.

نرخ هر لیر تركیه امروز ۱۳هزار و ۴۵۶ ریال و هر روبل روسیه ۷۹۲ ریال تعیین شده است.مركز مبادلات امروز نرخ ریال قطر را ۶ هزار و ۸۰۳ ریال مشخص كرد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ |
KHAMENEI