امشب سهمیه های جدید بنزین واریز خواهد شد

ظهور۱۲ : با توجه به این که قیمت حامل‌های سوخت تا روی کارآمدن دولت یازدهم افزایش نخواهد یافت، سهمیه بنزین خردادماه بدون تغییر در قیمت و حجم سهمیه در ساعات پایانی روز سه شنبه (۳۱ اردیبهشت ماه) در کارتهای سوخت خودرو خواهد بود. به گزارش ایسنا، ۶۰ لیتر سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی خرداد‌ماه خودروهای سواری […]

ظهور۱۲ : با توجه به این که قیمت حامل‌های سوخت تا روی کارآمدن دولت یازدهم افزایش نخواهد یافت، سهمیه بنزین خردادماه بدون تغییر در قیمت و حجم سهمیه در ساعات پایانی روز سه شنبه (۳۱ اردیبهشت ماه) در کارتهای سوخت خودرو خواهد بود.

به گزارش ایسنا، ۶۰ لیتر سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی خرداد‌ماه خودروهای سواری شخصی ساعت ۲۴ سه شنبه در کارت‌های سوخت است.

همچنین بعد از اتمام سهمیه بنزین یارانه‌ ای، اجازه برداشت بنزین با نرخ ۷۰۰ تومان نیز ۳۰۰ لیتر در ماه است. البته مسوولان تاکید کرده اند که در صورت نیاز افراد هیچ مانعی برای عرضه بیش ازاین مقدار وجود ندارد و جایگاه‌داران سوخت می‌توانند با کارت سوختی که در اختیار دارند نسبت به عرضه بنزین ۷۰۰ تومانی اقدام کنند.

همچنین سهمیه بنزین موتورسیکلت‌ها نیز مانند ماه‌های پیش ۲۵ لیتر است که بامداد اول اول خرداد ماه در کارت‌های سوخت خواهد بود. البته ۶۰ درصد سهمیه بنزین موتورسیکلت‌هایی که نسبت به تعویض پلاک خود اقدام نکرده‌اند کاهش خواهد یافت.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ |
KHAMENEI