فیلم خوردن قلب توسط سربازی ارتش ازاد سوریه ۱۸+

ظهور۱۲ : هند که پدر و برادرش توسط حمزه به هلاکت رسيدند، کينه اي شديد از عموي پيامبر در دل داشت از همين رو با پاره کردن شکم وي خوردن جگرش، خواست انتقام خون پدر و برادرش را گرفته باشد. اين در حالي است که از سوي ديگر‌ تروريست هاي سوريه تاکنون بارها و بارها […]

ظهور۱۲ : هند که پدر و برادرش توسط حمزه به هلاکت رسيدند، کينه اي شديد از عموي پيامبر در دل داشت از همين رو با پاره کردن شکم وي خوردن جگرش، خواست انتقام خون پدر و برادرش را گرفته باشد.

اين در حالي است که از سوي ديگر‌ تروريست هاي سوريه تاکنون بارها و بارها خود را فرزندان أبوسفيان،‌ يزيد و بني أميه معرفي کرده اند.

با اتفاقي که روز گذشته در سوريه رخ داد، مي توان بر ادعاي تروريست هاي سوريه مبني بر اينکه فرزندان أبوسفيان،‌ يزيد و بني أميه هستند، مهر تأييدي گذاشت.

ماجرا از اين قرار بود که روز گذشته يکي از سربازان ارتش سوريه به دست تروريست ها کشته شد. پس از کشته شدن وي، يکي از تروريست ها شکم او را شکافته و قلب وي را به صورت خام خورد.

تروريست ها فيلمي که حاوي تصاوير وحشيانه و ضد انساني است از پاره کردن شکم و خورده شدن قلب سرباز کشته شده سوريه در فضاي مجازي منتشر کرده و آن را يک پيروزي بزرگ براي خود عليه ارتش “بشار أسد” رئيس جمهور سوريه معرفي کردند.

دانلود فیلم

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ |
KHAMENEI