صحبت های حداد عادل درباره تایید صلاحیت مشایی

ظهور۱۲ : خبرگزاری فارس از شهرکرد غلامعلی حداد عادل در جمع مردم شهرکرد اظهار کرد: پس از گذشت ۳۴ سال از عمر انقلاب اسلامی به خوبی ثابت شده است که این انقلاب یک انقلاب موفق بوده و هیچ قدرتی نمی‎تواند مانع رشد و تداوم آن شود. حداد عادل با بیان اینکه هر سه نفر ائتلاف […]

ظهور۱۲ : خبرگزاری فارس از شهرکرد غلامعلی حداد عادل در جمع مردم شهرکرد اظهار کرد: پس از گذشت ۳۴ سال از عمر انقلاب اسلامی به خوبی ثابت شده است که این انقلاب یک انقلاب موفق بوده و هیچ قدرتی نمی‎تواند مانع رشد و تداوم آن شود.

حداد عادل با بیان اینکه هر سه نفر ائتلاف ۱+۲ در انتخابات ثبت‌نام می‌کنند، تصریح کرد: بعد از تایید صلاحیت‌ها، ارزیابی وضع موجود و احصای میزان اقبال مردم به هر یک از کاندیداهای اصولگرا از طریق نظرسنجی‌ها‌ی مطمئن، کاندیدای نهایی اعلام را می‌کنیم.

وی در رابطه با ورود هاشمی رفسنجانی و مشایی در انتخابات گفت: احتمال نامزد شدن آقای هاشمی رفسنجانی و تایید صلاحیت آقای مشایی قوی نیست.

حداد عادل افزود: من حدس می‌زنم آقای مشایی رد صلاحیت شود و همچنین احتمال می‎دهم که بعد از این رد صلاحیت آقای احمدی‌نژاد واکنش نشان دهد اما جای نگرانی ندارد.

نامزد احتمالی یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در رابطه با چگونگی استراتژی اصولگرایان در برابر اصلاح‌طلبان، اظهار کرد: من توصیه می‌کنم اصولگرایان این بار کسی را انتخاب کنند که از انتخاب آن پشیمان نشوند.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ |
KHAMENEI