دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت

به گزارش خبرگزاری فارس از بستان‌آباد، حسن باقری ظهر امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگاران گفت: به دنبال مفقود شدن شخصی به هویت «م- ش» و پس از وصول پرونده، فرماندهی انتظامی شهرستان موضوع را در دستور کار قرار داد. این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با بررسی محل فقدان نامبرده واقع در روستای […]

به گزارش خبرگزاری فارس از بستان‌آباد، حسن باقری ظهر امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگاران گفت: به دنبال مفقود شدن شخصی به هویت «م- ش» و پس از وصول پرونده، فرماندهی انتظامی شهرستان موضوع را در دستور کار قرار داد.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با بررسی محل فقدان نامبرده واقع در روستای آلانق سرنخ‌هایی از وقوع یک جنایت هولناک بدست آوردند و با بررسی دقیق دلایل و مدارک یافته شده از صحنه مفقودی، مشخص شد مقتول با خانمی رابطه نامشروع داشته است.

باقری اضافه کرد: ماموران پرتلاش پلیس آگاهی پس از هماهنگی با مقام قضایی مظنونان احتمالی را به پلیس آگاهی منتقل و در تحقیقات به عمل آمده هر سه نفر به ارتکاب قتل اعتراف کردند.

وی افزود: هر سه متهم پس از قتل، جسد مقتول را به خارج از حوزه استحفاظی این فرماندهی حمل و در مکانی متروکه اقدام به آتش زدن آن کرده بودند.

باقری اضافه کرد: متهمان پس از بازسازی صحنه قتل با دستور قضایی روانه زندان شدند.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ |
KHAMENEI