جبهه پایداری با ابوترابی فرد رایزنی نداشته ایم

مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با خانه ملت در پاسخ به این سوال که آیا جبهه پایداری با ابوترابی‌فرد برای حمایت از او در انتخابات ریاست جمهوری آتی مذاکره داشته است یا خیر، گفت: صحبتی با ابوترابی‌فرد در این خصوص انجام نشده است. روز گذشته برخی از سایت‌ها مطرح کردند که رایزنی‌هایی از سوی برخی اعضای […]

مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با خانه ملت در پاسخ به این سوال که آیا جبهه پایداری با ابوترابی‌فرد برای حمایت از او در انتخابات ریاست جمهوری آتی مذاکره داشته است یا خیر، گفت: صحبتی با ابوترابی‌فرد در این خصوص انجام نشده است.

روز گذشته برخی از سایت‌ها مطرح کردند که رایزنی‌هایی از سوی برخی اعضای جبهه پایداری با محمدحسن ابوترابی فرد، عضو ائتلاف اصولگرایان اکثریت، صورت گرفته است. با توجه به عدم پاسخ صریح سعید جلیلی و ادامه بررسی‌ها در مورد کامران باقری لنکرانی، ‌اکنون نام محمدحسن ابوترابی فرد به گزینه‌های مورد بررسی جبهه پاداری اضافه شده است.

محمدحسن ابوترابی فرد،‌ نایب رییس مجلس، چندی پیش کاندیداتوری خود را در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم با شعار “پاک باش و خدمتگزار” در قالب ائتلاف اصولگرایان اکثریت اعلام کرد.

۲۱ فروردین ۱۳۹۲ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI