حمله گسترده به وب سایت های اسرائیل در روز هلوکاست

گروه هکرهای «ناشناس» (anonymous) پایگاه‌های اینترنتی اسرائیلی را هدف حملات سایبری خود قرار دادند. ایسنا نوشت : هکرهای ناشناس پیش‌تر دلیل حملات خود را «تلافی محدودیت‌زایی اینترنتی و اقدامات ضدحقوق بشری اسرائیلی‌ها علیه شهروندان خود و نیز بدرفتاری با فلسطینی‌ها» عنوان کرده بودند. به گزارش یورو نیوز، رونی باچار، کارشناس سایبری اسرائیلی اعلام کرد: هکرها […]

گروه هکرهای «ناشناس» (anonymous) پایگاه‌های اینترنتی اسرائیلی را هدف حملات سایبری خود قرار دادند.

ایسنا نوشت : هکرهای ناشناس پیش‌تر دلیل حملات خود را «تلافی محدودیت‌زایی اینترنتی و اقدامات ضدحقوق بشری اسرائیلی‌ها علیه شهروندان خود و نیز بدرفتاری با فلسطینی‌ها» عنوان کرده بودند.

به گزارش یورو نیوز، رونی باچار، کارشناس سایبری اسرائیلی اعلام کرد: هکرها روز هفتم آوریل را که سالروز هلوکاست است، برای حمله انتخاب کرده‌اند و سایت‌های کوچک و متوسط را هدف قرار دادند اما تاکنون سایت مهم و بزرگ دولتی هدف حمله گروه هکرهای ناشناس قرار نگرفته است.

به رغم این اظهارات باچار، رسانه‌ها از حمله به چندین پایگاه‌ اینترنتی از جمله سایت‌های موساد، وزارتخانه‌های جنگ‌ و آموزش و بازار سهام رژیم صهیونیستی خبر دادند.

برخورد و سیاست‌های دولت اسرائیل در قبال فلسطینی‌ها در سرزمین‌های اشغالی انگیزه اصلی گروه هکرهای ناشناس در حمله سایبری به اسرائیل اعلام شده است.

۱۹ فروردین ۱۳۹۲ |
KHAMENEI