صحبت های بهرام عظیمی درباره انیمیشن تهران ۱۵۰۰

انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» ساخته بهرام عظیمی که این روزها توانسته با فروشی خوب روبرو شود مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است. بهرام عظیمی کارگردان این انیمیشن در گفتو گویی کوتاه با فارس ضمن ابراز خرسندی از فروش این فیلم گفت: از فروش «تهران ۱۵۰۰» رضایت کامل دارم و خداروشکر این فروش در حال […]

انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» ساخته بهرام عظیمی که این روزها توانسته با فروشی خوب روبرو شود مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است.

بهرام عظیمی کارگردان این انیمیشن در گفتو گویی کوتاه با فارس ضمن ابراز خرسندی از فروش این فیلم گفت: از فروش «تهران ۱۵۰۰» رضایت کامل دارم و خداروشکر این فروش در حال صعود است.

عظیمی افزود:‌ هرچقدر تبلیغات ما بیشتر شود به نظرم روی فروش تاثیر بسزایی می‌گذارد.

وی ادامه داد: از فروش راضی هستم ولی در خصوص نحوه اکران باید بگویم که ای کاش سینماهای ما بیشتر بود.

عظیمی در پایان از پخش تیزر تبلیغاتی انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» در شبکه‌های مختلف سیما ابراز خرسندی کرد و گفت:‌ از تبلیغات تلویزیون راضی هستم اما قسمتی از این تیزر تبلیغاتی که در آن یکی از بازیگران که من قادر به نام بردن وی نیستم حذف شده است.

وی افزود: این در حالی است که قسمت‌هایی از بازی همان بازیگر در برنامه «سین مثل سریال» به تصویر کشیده می‌شود.

به گزارش فارس، فیلم سینمایی انیمیشن «تهران ۱۵۰۰» ساخته بهرام عظیمی با گذشت ۱۷ روز از اکران‌های نوروزی با ۶۲۰ میلیون تومان فروش پس از «رسوایی» ده‌نمکی در رده دوم پرفروش‌ترین فیلم‌های نوروزی قرار گرفته است.

۱۰ فروردین ۱۳۹۲ |
KHAMENEI