فیلمنامه سریال Breaking Bad دزدیده شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مووی نیوز، طرفداران مجموعه تلویزیونی Breaking Bad محصول شبکه AMC که می خواهند از لو رفتن و فهمیدن داستان قبل از پخش آن جلوگیری کنند باید بدانند نسخه ای از فیلمنامه فصل آخر این سریال که متعلق به برایان کرنستون بوده از او به سرقت رفته است. شنبه […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مووی نیوز، طرفداران مجموعه تلویزیونی Breaking Bad محصول شبکه AMC که می خواهند از لو رفتن و فهمیدن داستان قبل از پخش آن جلوگیری کنند باید بدانند نسخه ای از فیلمنامه فصل آخر این سریال که متعلق به برایان کرنستون بوده از او به سرقت رفته است.

شنبه همین هفته فردی توسط پلیس سن برنالیلو دستگیر شد. این فرد متهم به شکستن شیشه ماشین کرنستون و دزدیدن آی پد و فیلمنامه سریال شده است. کرنستون که در این سریال نقش یک شیمی‌دان تولیدکننده کریستال مت را بازی می‌کند دزدی را روز اول مارس گزارش کرده بود.

دستگیری این فرد بعد از این اتفاق افتاد که یکی از کارمندان کرنستون تماسی از طرف یک خبررسان ناشناس مبنی بر این دریافت کرد که کسی در کافه محلی در حال لاف زدن در مورد داشتن فیلمنامه است. به گزارش پلیس فیلمنامه هنوز پیدا نشده و تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.

هنوز مشخص نیست این دزدی و نشت احتمالی اطلاعات فصل آخر این سریال بر روی روند فیلمبرداری و پخش سریال که قرار است در ماه جولای اکران شود، تاثیر بگذارد.

تاکنون چهار فصل از این مجموعه تلویزیونی در ژانر درام جنایی پخش شده است. این مجموعه پرطرفدار را وینس گیلیگان ساخته و آنا گان و ایرون پل از دیگر بازیگران آن هستند.

۶ فروردین ۱۳۹۲ |
KHAMENEI