حضور ۴ میلیونی زائران راهیان نور

سردار علی فضلی در حاشیه بازدید از زیارتگاه فکه اظهارداشت: حضور اقشار مختلف مردم در زیارتگاه‌های راهیان نور چشم گیر است که این امر به برکت خون شهداست. وی گفت: امسال حضور خودجوش و خانوادگی زائران در مناطق عملیاتی جنوب کشور رشد قابل ملاحظه‌ای داشته و این حضور از سال های قبل ملموس‌تر است. سردار […]

سردار علی فضلی در حاشیه بازدید از زیارتگاه فکه اظهارداشت: حضور اقشار مختلف مردم در زیارتگاه‌های راهیان نور چشم گیر است که این امر به برکت خون شهداست.

وی گفت: امسال حضور خودجوش و خانوادگی زائران در مناطق عملیاتی جنوب کشور رشد قابل ملاحظه‌ای داشته و این حضور از سال های قبل ملموس‌تر است.

سردار فضلی با اشاره به حضور ۴ میلیونی زائران راهیان نور در سال گذشته خاطر نشان کرد: بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته، ۸۸ درصد از این تعداد زائر برای نخستین بار در مناطق عملیاتی حاضر شدند.

وی همچنین با اشاره به استقبال نسل جوان از مناطق عملیاتی جنوب کشور اضافه‌کرد: راهیان نور نشان دهنده رویکرد جدید نسل جوان کشور به ارزش‌های دفاع مقدس است.

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور از تمامی مسئولین به ویژه خادمان شهدا تقدیر کرد و گفت: حضور زائران در این مناطق مقدس در واقع حج بصیرتی در کربلای ایران است که بسیار ارزشمند و در خور توجه است.

سردار فضلی با اشاره به افزایش کاروان‌های دانش آموزی برای حضور در سفرهای معنوی راهیان نور افزود: مسئولیت‌های بیشتری در سفرهای راهیان نور به دانش آموزان سپرده خواهد شد تا شاهد نهادینه کردن فرهنگ اردوهای راهیان نور در بین دانش آموزان عزیز باشیم.

همچنین سردار فضلی با حضور در زیارتگاه فکه و ذکر چند خاطره از دوران دفاع مقدس مورد استقبال پرشور از سوی زائران و خادمین قرار گرفتند.

۵ فروردین ۱۳۹۲ |
KHAMENEI