نوجوان ۱۶ ساله بر اثر انفجار مواد محترقه در خانه خود کشته شد

بر اثر انفجار مواد محترقه در ارومیه نوجوان ۱۶ ساله در این شهرستان جان خود را از دست داد. به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی ارومیه گفت: در پی اعلام مرکزفوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد انفجار غیرعمدی در داخل منزلی در شهرستان ارومیه رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت. […]

بر اثر انفجار مواد محترقه در ارومیه نوجوان ۱۶ ساله در این شهرستان جان خود را از دست داد.

به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی ارومیه گفت: در پی اعلام مرکزفوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد انفجار غیرعمدی در داخل منزلی در شهرستان ارومیه رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ فتاح علی افزود: با کسب خبر مذکور بلافاصله عوامل جهت بررسی صحت وسقم خبر در محل حاضر و مشاهده می نمایند نوجوان ۱۶ ساله‌ای دراثر انفجار مواد محترقه که درجیب وی بوده به شدت مجروح شده که با تلاش گروههای امدادی و مأموران به بیمارستان اعزام می گردد.

وی ادامه داد: نوجوان یاد شده پس از اعزام به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، فرمانده انتظامی ارومیه در پایان با هشدار به خانواده‌ها برای جلوگیری از بروز چنین حوادث دلخراشی در جامعه خاطرنشان کرد: با راهنمایی و هدایت و کنترل رفتار فرزندانتان از بروز حوادث تلخ در سال نو پیشگیری نموده و از همان آغاز کودکی فرزندانتان را با خطرات جدی و آسیب‌های استفاده از مواد محترقه آشنا سازید.

۵ فروردین ۱۳۹۲ |
KHAMENEI