رهایی پسر بچه ۱۴ ساله از چنگال آدم ربایان

محسن عطار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهارداشت: در تاریخ ۲۰/۹/۱۳۹۱ پسر بچه‌ای ۱۴ ساله به نام محمد امین موقع رفتن به مدرسه توسط یک خودروی پژوی نقره‌ای رنگ با چهار نفر سرنشین ربوده شد و نیز مراتب توسط اهالی محل به ۱۱۰ گزارش ‌شد. وی افزود: مأموران انتظامی محل از روی مشخصات […]

محسن عطار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهارداشت: در تاریخ ۲۰/۹/۱۳۹۱ پسر بچه‌ای ۱۴ ساله به نام محمد امین موقع رفتن به مدرسه توسط یک خودروی پژوی نقره‌ای رنگ با چهار نفر سرنشین ربوده شد و نیز مراتب توسط اهالی محل به ۱۱۰ گزارش ‌شد.

وی افزود: مأموران انتظامی محل از روی مشخصات کیف پسربچه که در محل جا مانده بود، پسربچه را شناسایی و به خانواده وی اطلاع می‌دهند و اقدامات گسترده پلیسی جهت رهایی پسربچه از چنگال آدم ربایان آغاز می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: ربایندگان طی تماسی از کشور افغانستان اعلام می‌کنند که پسر بچه در افغانستان است و ما برای رهایی وی ۷۰۰ میلیون تومان درخواست داریم و با پخش صدای پسربچه در تلفن چنین وانمود می‌کردند که پسر بچه در افغانستان است تا مأموران را سرگردان و فریب دهند که در این راستا اقدامات فنی و کنترلی انجام شد و مشخص شد پسربچه در زاهدان است.

عطار ادامه داد: دو نفر از رابطان آدم ربایان تحت نظر قرار گرفتند که با اقدامات وسیعی که در این زمینه انجام گرفت و با استفاده از منابعی که در اختیار بود محل اختفای پسر بچه واقع در خیابان مصطفی خمینی زاهدان شناسایی شد و بلافاصله توسط مأموران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی منزل مورد محاصره قرار گرفت.

وی گفت: با هماهنگی مرجع قضایی، مأموران وارد منزل شده و پسر بچه را در حالیکه دست‌ها و چشم‌هایش بسته بود و در زیرزمین نگهداری می‌شد مشاهده و رها کرده و سه نفر از آدم ربایان که در منزل حضور داشتند دستگیر و به اداره آگاهی تحویل شدند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: اقدامات در جهت دستگیری سایر عوامل مرتبط با این آدم ربایی ادامه دارد و حتی اگر به هر شرایطی افراد به کشورهای مجاور فرار کنند با هماهنگی پلیس اینترپل دستگیر می‌شوند کما اینکه هم اکنون نیز با پلیس اینترپل در حال پیگیری موضوع جهت دستگیری عوامل این حادثه هستیم.

۱ دی ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI