چلسي به نيمه نهايي جام اتحاديه صعود کرد

تیم فوتبال چلسی شامگاه چهارشنبه با برتری پنج بر یک مقابل لیدزیونایتد در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس به جمع تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها پیوست. ابتدا لوسیانو بچیو بازیکن تیم فوتبال لیدز در دقیقه سی و شش مسابقه این تیم را از حریف پیش انداخت، […]

تیم فوتبال چلسی شامگاه چهارشنبه با برتری پنج بر یک مقابل لیدزیونایتد در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس به جمع تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها پیوست.
ابتدا لوسیانو بچیو بازیکن تیم فوتبال لیدز در دقیقه سی و شش مسابقه این تیم را از حریف پیش انداخت، تا نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یابد.
در ادامه مسابقه در نیمه دوم چلسی بازی را کاملا به دست گرفت و نتیجه را به سود خود تغییر داد. در این نیمه ماتا در دقیقه چهل و هفت، ایوانوویچ در دقیقه شصت و چهار، موزس در دقیقه شصت و شش ، ادن هازارد در دقیقه هشتاد و یک و فرناندو تورس در دقیقه هشتاد و سه برای چلسی گلزنی کردند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه از لندن، پیش از این سه تیم برادفورد (دسته چهارم)، استون ویلا و سوانسی با برتری بر حریفان به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها راه یافته بودند.

۳۰ آذر ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI