لاکومبه: اتحادیه فوتبال باید ایبراهیموویچ را جریمه کند

به گزارش خبرگزاری فارس پس از آنکه یکشنبه در آخرین بازی از هفته هجدهم لوشامپیونه پاری‌سن‌ژرمن یک بر صفر لیون را شکست داد و صدرنشین شد، تحلیل‌گران از رفتار «مهاجم سوئدی» فصل جاری پاریسی‌ها ایراد گرفته و آن را غیر ورزشی دانستند. به باور این عده گلزن فصل قبل آ.ث‌میلان در صحنه‌ای از بازی وقتی […]

به گزارش خبرگزاری فارس پس از آنکه یکشنبه در آخرین بازی از هفته هجدهم لوشامپیونه پاری‌سن‌ژرمن یک بر صفر لیون را شکست داد و صدرنشین شد، تحلیل‌گران از رفتار «مهاجم سوئدی» فصل جاری پاریسی‌ها ایراد گرفته و آن را غیر ورزشی دانستند.

به باور این عده گلزن فصل قبل آ.ث‌میلان در صحنه‌ای از بازی وقتی قادر به عبور از دژان لوورن نمی‌شود، روی وی خطا کرده و به عمد با استوک کفش به صورت بازیکن ۲۳ ساله کروات می‌کوبد و باعث آسیب‌دیدگی وی می‌شود.

در همین ارتباط برنار لاکومبه نیز نظری مشابه با منتقدین دارد. این چهره ۶۰ ساله که در سال‌های ۱۹۷۳ تا ۱۹۸۴ توانست ۳۸ مرتبه برای خروس‌های آبی (فرانسه) بازی کند، دوشنبه شب در گفت‌وگویی تلویزیونی با شبکه کانال پلاس اظهار داشت: فکر می‌کنم اتحادیه باید زلاتان ایبراهیموویچ را جریمه کند. او روی لوورن مرتکب خطا شد.

بازیکن پیشین باشگاه در سال‌های ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۸ ادامه داد: به علت گرفتاری که داشتم،‌ امکان حضور در ورزشگاه یا تماشای پخش زنده بازی را نیافتم. بعد که فیلم بازی را تماشا کردم، متوجه خطای عمد گلزن سن‌ژرمن شدم.

لاکومبه که اکنون به عنوان مشاور رئیس باشگاه لیون فعالیت می‌کند، افزود: چندین مرتبه آن صحنه را تماشا کردم. از این رو صادقانه می‌گویم حرکتش عمدی بود و باعث آسیب و جراحت شد. پس باید زلاتان جریمه شود.

۲۸ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI