مورینیو: قهرمانی در لالیگا غیرممکن است

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از تساوی خانگی رئال مادرید مقابل اسپانیول در کنفرانس خبری بیش از آنکه جو سرزنش در کنفرانس مطبوعاتی دیده شود، حسرت و افسوس به چشم می‌خورد تا آقای خاص اقرار کند که رسیدن به قهرمانی در لالیگا عملا غیرممکن است. وی درباره این بازی اظهار داشت: کریستیانو بازی خوبی را […]

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از تساوی خانگی رئال مادرید مقابل اسپانیول در کنفرانس خبری بیش از آنکه جو سرزنش در کنفرانس مطبوعاتی دیده شود، حسرت و افسوس به چشم می‌خورد تا آقای خاص اقرار کند که رسیدن به قهرمانی در لالیگا عملا غیرممکن است.

وی درباره این بازی اظهار داشت: کریستیانو بازی خوبی را به نمایش گذاشت؛ اما هم‌تیمی‌های او اینگونه نبودند. این بار طرز تفکر تیم خوب بود اما از کمبود پاس‌های صحیح و شانس رنج بردیم. با تلاشی که بازیکنان انجام دادند، شایسته پیروزی بودیم اما فرصت‌های بسیار خوبی را از دست دادیم.

مورینیو با بیان اینکه مطمئنم بازیکنان با من هستند، افزود: قهرمانی عملا غیرممکن است. اختلاف ما به ۱۳ امتیاز رسیده است که در این مرحله بسیار زیاد است. سال گذشته در فوریه یا مارس ۱۰ امتیاز پیش بودیم و توانستیم با قهرمانی فصل را به پایان برسانیم. اگر بتوانیم در لالیگا هم بهتر کار کنیم به ما کمک خواهد کرد تا در کوپا دل‌ری و لیگ قهرمانان نیز بهتر ظاهر شویم.

وی ادامه داد: هرگز در چنین موقعیتی قرار نگرفته بودم. امتیازات فراوانی را از دست داده‌ایم و تیم از اهدافش بسیار دور شده است. اولین بار است که چنین چیزی را تجربه می‌کنم؛ اما نمی‌خواهم از آن یک نمایشنامه بسازم. مانند یک مرحله جدید در زندگی‌ام به آن نگاه می‌کنم. برای اینکه فصل را تا جایی که می‌توانم خوب به پایان برسانم، قدرت کمی ندارم.

سرمربی رئال مادرید در خصوص تعویض مودریچ بین دو نیمه تأکید کرد: وی برای بازی در دو مسابقه در فاصله ۳ روز مشکل داشت. وقتی دو بار متوالی در ترکیب اصلی حاضر شد، نتوانست به خوبی جواب بدهد؛ اما از اینکه او را بیرون کشیدم ناراحت شدم زیرا شایسته آن نبود. به هر حال فکر کردم دی ماریا بتواند کمک زیادی به تیم بکند و همین طور هم بود.

وی در خصوص گل‌هایی که وارد دروازه رئال مادرید شد، گفت: نمی‌خواهم به این سوال پاسخ بدهم. شما خبرنگاران ورزشی می‌توانید بدون اینکه مرا وادار به صحبت کنید تحلیل خودتان را بنویسید.

۲۷ آذر ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI