هفته هفدهم رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا+جدول

هفته هفدهم رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا با پیروزی تیم‌های فیورنتینا، میلان، یوونتوس و پارما و شکست رم و ناپولی به پایان رسید. به گزارش خبرگزاری مهر، هفته هشتم رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا شنبه شب با برگزاری ۸ مسابقه پیگیری شد که یوونتوس صدرنشین رقابتها موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر آتالانتا را […]

هفته هفدهم رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا با پیروزی تیم‌های فیورنتینا، میلان، یوونتوس و پارما و شکست رم و ناپولی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، هفته هشتم رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا شنبه شب با برگزاری ۸ مسابقه پیگیری شد که یوونتوس صدرنشین رقابتها موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر آتالانتا را از پیش رو بردارد. میرکو ووچینیچ (۲)، آندره‌‍آ پیرلو (۱۴) و کلودیو مارکیزیو (۲۷) در این بازی برای یووه گلزنی کردند. آتالانتا از دقیقه ۳۰ نیز با اخراج توماس مانفردینی مدافع خود ۱۰ نفره شد.

میلان که هر هفته شرایط بهتری در جدول پیدا می‌کند، این‌بار در خانه با نتیجه ۴ بر یک پسکارا را از پیش رو برداشت. آنتونیو نوچرینو (۱) و استفان الشراوی (۸۱) دو گل میلان را به ثمر رساندند و دو گل دیگر هم به اشتباه توسط بازیکنان پسکارا درون دروازه خودشان قرار گرفت. میلان با این پیروزی ۲۷ امتیازی شد و به رده هفتم صعود کرد.

در آخرین بازی شب گذشته نیز ناپولی در حضور ۳۷ هزار تماشاگر ورزشگاه خانگی خود با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب بولونیا شد. در این دیدار الساندرو گامبرینی (۵۰) و ادینسون کاوانی (۷۰) برای ناپولی گلزنی کردند و مانولو گابیادینی (۱۰)، پاناگیوتیس کونه (۸۶) و دانیله پورتانووا (۸۹) گل‌های بولونیا را به ثمر رساندند.

نتایج کامل هفته هشتم از مسابقات فوتبال سری آ ایتالیا به شرح زیر است:
* فیورنتینا ۴ – سیه‌نا یک
* میلان ۴ – پسکارا یک
* کاتانیا ۳ – سمپدوریا یک
* کیه‌وو یک – رم صفر
* جنوا یک – تورینو یک
* یوونتوس ۳ – آتالانتا صفر
* پارما ۴ – کالیاری یک
* ناپولی ۲ – بولونیا ۳

جدول رده‌بندی:
۱- یوونتوس ۴۱ امتیاز
۲- اینتر ۳۴ امتیاز
۳- ناپولی ۳۳ امتیاز – تفاضل گل ۱۴+
۴- لاتزیو ۳۳ امتیاز – تفاضل گل ۷+
—————————————
۱۸- پسکارا ۱۴ امتیاز
۱۹- جنوا ۱۳ امتیاز
۲۰- سیه نا ۱۱ امتیاز

۲۷ آذر ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI