درگیری و دستگیری اشرار مسلح در زاهدان

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، غلامرضا جعفری در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش در سطح شهرستان زاهدان، مأموران انتظامی موفق شدند تعداد سه نفر از اراذل و اوباش را دستگیر و سه قبضه سلاح و مقادیری فشنگ […]

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه خبری پلیس سیستان و بلوچستان، غلامرضا جعفری در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش در سطح شهرستان زاهدان، مأموران انتظامی موفق شدند تعداد سه نفر از اراذل و اوباش را دستگیر و سه قبضه سلاح و مقادیری فشنگ از آنان کشف و ضبط کنند.

وی افزود: این اراذل و اوباش روز گذشته توسط مأموران انتظامی کلانتری ۱۲، ۱۳ و ۱۵ شهرستان زاهدان در عملیات‌های جداگانه و طی درگیری مسلحانه با اشرار دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی زاهدان خاطرنشان کرد: در این عملیات‌ها یکی از مأموران انتظامی زخمی و برای مداوا به بیمارستان منتقل شد.

جعفری در ادامه ضمن تشکر از همکاری خوب مردم شهرستان زاهدان در برقراری نظم و امنیت از شهروندان خواست با اطلاع هرگونه خبری در این زمینه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و مرکز نظارت همگانی ۱۹۷ پلیس را در برخورد قاطعانه با متخلفان، برهم زنندگان نظم و آسایش عمومی یاری رسانند.

دستگیری ۱۴ سارق سابقه‌دار در ۲۴ ساعت گذشته در زاهدان

فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان همچنین از دستگیری ۱۴ سارق حرفه‌ای در این شهرستان خبر داد.

جعفری گفت: مأموران انتظامی این شهرستان در ۲۴ ساعت گذشته موفق شدند ۱۴ نفر از سارقان سابقه‌دار را شناسایی و دستگیر کنند و اموال مسروقه را از آنان کشف و ضبط کنند.

وی بیان کرد: مأموران همچنین موفق شدند تعداد چهار قبضه کلت کمری را کشف و چهار نفر را در این ارتباط دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی زاهدان ادامه داد: طی این مدت تعداد ۳۴ دستگاه خودرو پلاک مخدوش و فاقد مدارک در زاهدان توقیف شد و سه دستگاه خودروی سرقتی نیز کشف و ضبط شد.

جعفری همچنین از کشف ۸ هزار لیتر سوخت قاچاق گازوئیل خبر داد و از همشهریان زاهدانی خواست با نیروی انتظامی که مجری امنیت در سطح جامعه است همکاری داشته باشند و هرگونه خبر را سریعاً با ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

۲۷ آذر ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI