برد شیرین بارسلونا / مسی ۹۰ گله شد

به گزارش خبرگزاری فارس، در آخرین بازی یکشنبه شب از هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا و در حساس‌ترین دیدار آبی‌ اناری‌های بارسلونا در نیوکمپ پذیرای اتلتیکو مادرید تیم دوم جدول رده‌بندی بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۴ بر یک بارسلونا به پایان رسید. اولین صحنه حساس بازی در دقیقه دهم بازی و توسوط […]

به گزارش خبرگزاری فارس، در آخرین بازی یکشنبه شب از هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا و در حساس‌ترین دیدار آبی‌ اناری‌های بارسلونا در نیوکمپ پذیرای اتلتیکو مادرید تیم دوم جدول رده‌بندی بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۴ بر یک بارسلونا به پایان رسید.

اولین صحنه حساس بازی در دقیقه دهم بازی و توسوط ضربه سر فالکائو به وجود آمد که با بدشانسی این بازیکن توپ با برخورد به تیرک عمودی وارد دروازه نشد.

در دقیقه ۳۱ رادامل فالکائو با فرار سریع خود از جناح چپ بارسلون و با ضربه‌ای چیپ دروازه والدز را باز کرد و اتلتیکو مادرید را یک بر صفر پیش انداخت.

در دقیقه ۳۶ آدریانو با شوتی زیبا خارج از محوطه جریمه دروازه اتلتیکو مادرید را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

دقایق پایانی نیمه اول بارسلونا با فشار مضاعف روی دروازه اتلتیکو و با استفاده از شلوغی محوطه جریمه و پاس هوشمندانه پویول، توسط سرخیو بوسکتس در دقیقه ۴۵ به گل دوم رسید تا نیمه اول را با پیروزی به رختکن برود.

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۷ نیز با پاس گل آلکسیس سانچس، لیونل مسی گل سوم بارسلونا را با شوتی دقیق به ثمر رساند و در انتهای بازی و در دقیقه ۸۸ روی پاس اشتباه مدافع حریف لیونل مسی گل دوم خود در این بازی و گل شماره ۹۰ خود در سال ۲۰۱۲ را وارد دروازه حریف کرد.

بارسلونا با این پیروزی ۴۶ امتیازی شد و اختلاف خود با اتلتیکو مادرید تیم دوم جدول را به ۹ امتیاز و با رئال مادرید تیم سوم جدول رده‌بندی با ۱۳ امتیاز رساند.

۲۷ آذر ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI