بدهی ۳ هزار میلیارد تومانی وزارت راه به پیمانکاران

وزیر راه و شهرسازی از فروش ۱۱۰ واگن قطار ساخت داخل به کشور عراق خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان به پیمانکاران داخلی بدهی داریم. به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکزاد در جمع خبرنگاران با اشاره به بدهی دولت به پیمانکاران، اظهار داشت: ۲ تا ۳ هزار میلیارد […]

وزیر راه و شهرسازی از فروش ۱۱۰ واگن قطار ساخت داخل به کشور عراق خبر داد و گفت: در حال حاضر ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان به پیمانکاران داخلی بدهی داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکزاد در جمع خبرنگاران با اشاره به بدهی دولت به پیمانکاران، اظهار داشت: ۲ تا ۳ هزار میلیارد تومان به پیمانکاران داخلی بدهی داریم.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز طرح مسکن مهر در دولت نهم گفت: ساخت ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار واحد مسکن را در شهرها و روستاها را آغاز کردیم و تا ابتدای امسال یک میلیون و ۷۵۰ هزار واحد شهری و روستایی و بافت فرسوده افتتاح شد.

وی افزود: امسال ساخت یک میلیون و ۵۸۰ هزار واحد در برنامه بود که محقق شد و در شش ماهه‌ی اول سال آینده ۸۷۰ هزار واحد می‌ماند که باید تا آن زمان افتتاح شود.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تاکنون ۵۸۰ هزار واحد در کشور از برنامه‌ی سال جاری افتتاح شده و در اختیار مردم قرار گرفته است، بیان کرد: ۱۲۲ هزار واحد مسکن مهر در ۲۱ استان آماده افتتاح است و مابقی واحد‌ها با پیگیری هفتگی در حال ساخت است.

وی به واحد‌های استان تهران اشاره کرد و گفت: در استان تهران ۸۰ هزار واحد در شهر جدید پردیس در حال ساخت است و کار پرند با ۹۵ هزار و ۶۰۰ واحد در حال پیگیری است و کار جدیدی در این شهر شروع نکرده‌ایم ضمن آنکه در شهر جدید هشتگرد نیز بالغ بر ۵۵ هزار واحد در مراحل مختلف نازک‌کاری و سفت‌کاری پیش می‌رود. نیکزاد همچنین از فروش ۱۱۰ واگن قطار به کشور عراق خبر داد.

۲۶ آذر ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI