حضور شمشیرباز مازندرانی در رقابت‌های جام جهانی

علی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در مسابقات شمشیربازی جام جهانی تهران که ۲۵ و ۲۶ آذر به میزبانی تهران برگزار می‌شود، محمد شجاعی شمشیرباز مازندرانی در اسلحه اپه برای تیم ملی جوانان به میدان می‌رود. وی گفت: شجاعی از شمشیربازان جوان و با استعداد تیم ملی است […]

علی رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری بیان داشت: در مسابقات شمشیربازی جام جهانی تهران که ۲۵ و ۲۶ آذر به میزبانی تهران برگزار می‌شود، محمد شجاعی شمشیرباز مازندرانی در اسلحه اپه برای تیم ملی جوانان به میدان می‌رود.

وی گفت: شجاعی از شمشیربازان جوان و با استعداد تیم ملی است که تجربه بسیار خوبی در این رشته ورزشی دارد.

وی گفت: مسابقات جام جهانی شمشیربازی تهران در بخش جوانان و در قسمت اسلحه اپه و سابر با حضور کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی برگزار می‌شود.

رئیس هیئت شمشیربازی مازندران از حضور ۱۳ کشور اروپایی و آسیایی در این دوره از رقابت‌ها خبر داد و افزود: کشورهای پرتغال، دانمارک، ترکیه، قرقیزستان، گرجستان، کویت، قطر، ترکمنستان، آذربایجان، ارمنستان، اردن، عراق، به همراه تیم ملی ایران در این مسابقات حضور دارند.

رمضانی تصریح کرد: مسابقات شمشیربازی جام جهانی تهران در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده و ناظر فدراسیون جهانی این مسابقات نیز جنوکاموتی از مجارستان است که عضو پزشکی فدراسیون جهانی شمشیربازی محسوب می‌شود.

وی از حضور نماینده مازندران در لیگ شمشیربازی کشور خبر داد و اظهار داشت: مسابقات لیگ شمشیربازی قهرمانی کشور پس از رقابت‌های جام جهانی تهران با حضور ۱۰ تیم به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

رئیس هیئت شمشیربازی مازندران در پایان خاطرنشان کرد: تیم هیئت شمشیربازی ساری با حمایت‌های مالی اداره کل ورزش و جوانان، هیئت شمشیربازی استان و شهرستان ساری در لیگ کشور شرکت می‌کند.

۲۰ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI