هفته‌ شانزدهم رقابتهای بوندسلیگای آلمان

هفته‌ شانزدهم رقابتهای بوندسلیگا امشب در حالی آغاز می‌شود که بایرن مونیخ از هفته ها قبل قهرمانی نیم فصل خود را قطعی کرده است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هفته‌ شانزدهم بوندسلیگا امشب (جمعه) با دیدارهای تیم‌های هامبورگ- هوفنهایم آغاز می‌شود. در سایر بازی‌های این هفته‌ فردا (شنبه) شش دیدار برگزار می‌شود که در […]

هفته‌ شانزدهم رقابتهای بوندسلیگا امشب در حالی آغاز می‌شود که بایرن مونیخ از هفته ها قبل قهرمانی نیم فصل خود را قطعی کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هفته‌ شانزدهم بوندسلیگا امشب (جمعه) با دیدارهای تیم‌های هامبورگ- هوفنهایم آغاز می‌شود.

در سایر بازی‌های این هفته‌ فردا (شنبه) شش دیدار برگزار می‌شود که در مهم‌ترین آنها بایرن‌ مونیخ تیم نخست جدول میهمان آگسبورگ تیم انتهای جدولی بوندسلیگا خواهد بود.

دورتموند که این هفته‌ با پیروزی بر منچسترسیتی به عنوان تیم نخست از گروهش در لیگ قهرمانان اروپا به مرحله بعد صعود کرد، میزبان ولفسبورگ خواهد بود. در دیگر دیدار مهم این هفته‌ اشتوتگارت میزبان شالکه خواهد بود.

در جدول رده‌بندی بایرن‌ مونیخ با کسب ۳۸ امتیاز قهرمانی نیم فصل خود را قطعی کرده است و تیم‌های لورکوزن و دورتموند در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.

در انتهای جدول نیز تیم‌های گریتر فورث و آگسبورگ با هشت امتیاز قرار دارند.

۱۷ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI