واگذاری ۱۳ هزار واحد مسکونی پردیس تا پایان سال

مهدی هدایت در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: با واگذاری این تعداد واحد مسکونی در حال احداث، جمعیت پردیس به ۴۰۰ هزار نفر افزایش می‏یابد. وی ادامه داد: جمعیت کنونی پردیس بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن، ۷۰ هزار نفر برآورد شده است. مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس […]

مهدی هدایت در گفت‏وگو با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: با واگذاری این تعداد واحد مسکونی در حال احداث، جمعیت پردیس به ۴۰۰ هزار نفر افزایش می‏یابد.

وی ادامه داد: جمعیت کنونی پردیس بر اساس آخرین سرشماری نفوس و مسکن، ۷۰ هزار نفر برآورد شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: ۱۳ هزار واحد مسکونی که سال‏ قبل امور عمرانی را آغاز کرده‏اند، در پردیس ساخته می‏شود.

وی ادامه داد: از این تعداد چهار هزار واحد مسکونی تحویل شده، ۲ هزار واحد آماده واگذاری است و هفت هزار واحد دیگر نیز تا پایان امسال واگذار می‏شود.

هدایت خاطرنشان کرد: پردیس با آب و هوایی مطبوع، اقلیمی نیمه‏ سردسیر، فاصله ۱۷ کیلومتری تا پایتخت، راه‏های دسترسی متعدد و مناسب و همچنین ساخت و سازهای انبوه مسکن مهر مورد استقبال مردم است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: ویژگی‏هایی از قبیل موجبات استقبال مردم و به تبع آن تعدد متقاضیان را فراهم آورده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر، پروژه‏های «کوزو» با ۳۵ هزار واحد، «مجمع انبوه‏سازان» با ۱۰ هزار واحد و «دره بهشت» با ۳۵ هزار واحد مراحل ساخت خود را پشت سر می‏گذارند.

گفتنی است، پردیس یکی از شهرهای اقماری جدید تهران و پرجمعیت‏ترین منطقه مسکونی شمال‏شرق این استان محسوب می‏شود. این شهر در فاصله ۱۷ کیلومتری پایتخت و دامنه رشته‏کوه‏های البرز قرار گرفته است.

بر اساس آخرین سرشماری، جمعیت این شهر ۱۰۰ هزار نفر است که طبق طرح جامع، تا ۴۰۰ هزار نفر را در خود پذیرا خواهد بود.

۱۰ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI