موسوی: به مصر نمی روم

سید حسن موسوی در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس در پاسخ به اینکه آیا به دعوت وزیر گردشگری مصر برای حضور در قاهره پاسخ مثبت می دهد، گفت: آنها دعوت کرده اند اما نمی روم. وی افزود: در شرایط فعلی سفری به مصر نخواهم داشت. محمد پروین، مدیر کل بین‌الملل سازمان میراث فرهنگی و […]

سید حسن موسوی در گفت وگو با خبرنگار جامعه فارس در پاسخ به اینکه آیا به دعوت وزیر گردشگری مصر برای حضور در قاهره پاسخ مثبت می دهد، گفت: آنها دعوت کرده اند اما نمی روم.

وی افزود: در شرایط فعلی سفری به مصر نخواهم داشت.

محمد پروین، مدیر کل بین‌الملل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری روز گذشته از ارسال دعوت نامه رسمی وزیر گردشگری مصر برای سید حسن موسوی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای سفر به قاهره خبر داده بود.

به گفته وی، «نمایشگاه بین المللی گردشگری کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی ۳۰ آذرماه تا ۳ دی‌ماه در قاهره برگزار می‌شود که وزیر گردشگری مصر از رئیس سازمان میراث فرهنگی ایران برای حضور در این نمایشگاه نیز دعوت به عمل آورده است.»

مدیر کل بین‌الملل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری روز گذشته اعلام کرده بود که «این دعوت‌نامه در دست بررسی است» که رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در حال حاضر اعلام کرده است، به این دعوت، پاسخ مثبت نمی دهد.

۹ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI