صحبت های جنجالی کریم انصاری فرد بعد از بازی مقابل ملوان

به نقل از ايسنا،در دقايق پاياني بازي پرسپوليس با ملوان که با نتيجه تساوي ۲ بر ۲ به پايان رسيد مهاجم پرسپوليس با خطا روي جواد شيرزاد از داور بازي کارت زرد دريافت کرد که با اين کارت سه اخطاره شد و بازي بعدي پرسپوليس را که در تهران و با تراکتورسازي خواهد بود، از […]

به نقل از ايسنا،در دقايق پاياني بازي پرسپوليس با ملوان که با نتيجه تساوي ۲ بر ۲ به پايان رسيد مهاجم پرسپوليس با خطا روي جواد شيرزاد از داور بازي کارت زرد دريافت کرد که با اين کارت سه اخطاره شد و بازي بعدي پرسپوليس را که در تهران و با تراکتورسازي خواهد بود، از دست داد.

کریم انصاري فرد پس از پايان بازي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي ايسنا اظهار کرد: بازي زيبايي از هر دو تيم شاهد بوديم. به نظر من ما خيلي خوب بازي کرديم و فرصت‌هاي خوبي داشتيم. مي‌توانستيم برنده بازي باشيم اما يک امتياز ارزشمند از اين بازي گرفتيم.

وي افزود: ما روي ضد حمله‌ها برنامه داشتيم. البته روي گل اول غافلگير شديم و با ضربه ايستگاهي گل خورديم که خيلي خوب اين گل را جبران کرديم و حتي از حريف پيش افتاديم.

انصاري فرد درباره کارت زردي که از داور مسابقه دريافت کرد، گفت: مثل اينکه صالحي آمده بود فقط من را سه اخطاره کند و برود. خيلي از گرفتن اين کارت ناراحت شدم چرا که بازي بعد را از دست دادم. در آن صحنه پاي من اصلا به بازيکن ملوان برخورد نکرد. اگر پايم به او مي‌خورد بازيکن ملوان بايد به بيمارستان مي‌رفت اما داور به من کارت داد و من هم سه اخطاره شدم.

۸ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI