سیل در انگلیس + تصاویر

به گزارش فارس به نقل از روزنامه «نشنال ترک»، انگلیس همچنان مشغول تلاش برای مقابله با افزایش ارتفاع سیل های جاری شده بعد از بارش باران سنگینی است که هزاران نفر از شهروندان و رانندگان این کشور را گرفتار کرده است. به دنبال غیر قابل سکوت شدن بسیاری از خانه ها در پی وقوع سیل […]

به گزارش فارس به نقل از روزنامه «نشنال ترک»، انگلیس همچنان مشغول تلاش برای مقابله با افزایش ارتفاع سیل های جاری شده بعد از بارش باران سنگینی است که هزاران نفر از شهروندان و رانندگان این کشور را گرفتار کرده است.

به دنبال غیر قابل سکوت شدن بسیاری از خانه ها در پی وقوع سیل بیش از ۹۰۰ خانه در انگلیس تخلیه شده اند که این امر به آشفتگی خیابان های این کشور منجر شده است.

بارندگی های سیلابی از جنوب غرب تا شمال «ولز» و بخش شمالی انگلیس گسترانیده شده و منجر شده است که سازمان محیط زیست این کشور بیش از ۵۰۰ هشدار وقوع سیل در سراسر انگلیس صادر کند.

ارتفاع سیل های جاری شده همچنان رو به افزایش است.

بر اساس این خبر، سیل در در سراسر انگلیس سه کشته بر جای گذاشته و حدود ۹۰۰ خانه را نیز تخلیه کرده است.

همزمان با ادامه بارش سنگین باران در شمال انگلیس و ولز که در حال حرکت به سمت جنوب است، همچنان خطر وقوع سیل وجود دارد اما انتظار می رود که از شدت وزش باد و بارش باران در طول روزهای آتی کاسته شود.

۸ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI