۳ میلیارد تومان جریمه برای محتکر روغن

اکونیوز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: سه شرکت تولیدی پتروشیمی به اتهام عرضه خارج از شبکه ۹۷ هزار و ۱۱۷ تن انواع پلی اتیلن و پلی پروپیلن و گرانفروشی ۳۷۴ هزار کیلوگرم پلی پروپیلن متخلف، شناسایی و با پرونده ای به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند. به […]

اکونیوز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: سه شرکت تولیدی پتروشیمی به اتهام عرضه خارج از شبکه ۹۷ هزار و ۱۱۷ تن انواع پلی اتیلن و پلی پروپیلن و گرانفروشی ۳۷۴ هزار کیلوگرم پلی پروپیلن متخلف، شناسایی و با پرونده ای به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ، ” یدالله صادقی ” گفت : همچنین دو شرکت تولید و پخش انواع روغن نباتی به اتهام احتکار و گرانفروشی یکهزار و ۶۲ قوطی روغن سرخ کردنی و ۱۹۸ هزار و ۹۹۹ حلب روغن ۱۶ کیلویی متخلف شناسایی و با پرونده تخلفی بیش از ۳ میلیارد تومان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
وی افزود: با تشدید طرح های بازرسی و نظارت و برخورد با متخلفان و محتکران در گشت های مشترک با مأموران تعزیرات حکومتی و بازرسان سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، به این موارد تخلف دست یافتیم.
صادقی افزود: براساس قانون هدفمندی یارانه ها مواد پتروشیمی باید در بورس عرضه شود اما این افراد اقدام به عرضه خارج از شبکه کرده بودند.

۸ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI