توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سنجش مهارت در آذربایجان غربی

مدیرکل فنی و حرفه ای آذربایجان غربی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه از ساعت هشت صبح روز دوشنبه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ فردا چهارشنبه ادامه می یابد. جمشید اسعدی افزود: داوطلبان شرکت در آزمونهای سنجش مهارت صنعت ساختمان، قالی بافی […]

مدیرکل فنی و حرفه ای آذربایجان غربی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه از ساعت هشت صبح روز دوشنبه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ فردا چهارشنبه ادامه می یابد.

جمشید اسعدی افزود: داوطلبان شرکت در آزمونهای سنجش مهارت صنعت ساختمان، قالی بافی و نان و غله که روز پنج شنبه نهم آذرماه برگزار می شود می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http://advari.irantvto.ir و وارد کردن مشخصات فردی نسبت به دریافت کارت خود به صورت اینترنتی اقدام کنند.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان مرحله ششم آزمون هماهنگ پایان دوره های آموزش فنی و حرفه ای بخشهای دولتی و خصوصی که روز جمعه دهم آذرماه برگزار می شود نیز با مراجعه به نشانی اینترنتی http://azmoon.portaltvto.com و وارد کردن مشخصات فردی نسبت به دریافت کارت اینترنتی اقدام کنند.

وی افزود: امسال هفت هزار و ۲۳۰ نفر در آزمون هماهنگ استانی پایان دوره های آموزش فنی و حرفه ای که در ۲۳۰ حرفه و ۱۵ حوزه آزمونی ثبت نام کرده اند به صورت همسان و هماهنگ کشوری طراحی و اجرا می شود.

اسعدی در ادامه از ثبت نام یک هزار و ۵۳۸ نفر در ۱۷ حرفه در بخش صنایع و صنوف قالیبافان و ثبت نام ۲۵۱ نفر در ۱۵ حرفه بخش صنعت ساختمان در آزمون سنجش مهارت خبر داد.

وی اضافه کرد: نتایج آزمون های صنعت ساختمان و تفاهمنامه ها از طریق پایگاه اطلاع رسانی http://advari.irantvto.ir و نتایج آزمون های هماهنگ پایان دوره کارآموزی از طریق پایگاه اطلاع رسانی http://azmoon.portaltvto.com از چهاردهم آذرماه به بعد اعلام می شود که قبول شدگان مرحله کتبی در آزمون عملی شرکت کرده و در صورت قبولی گواهینامه مهارت آموزش فنی و حرفه ای دریافت می کنند.

۷ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI