انتقاد رویانیان به حسین هدایتی و پاسخ هدایتی به وی

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از پایان بازی دوستانه پرسپولیس مقابل شهرداری باغستان که با برتری ۵ بر صفر سرخ‌پوشان به پایان رسید، محمد رویانیان در مورد اینکه حسین هدایتی به علی کریمی به خاطر کاندید شدن برای انتخاب بهترین بازیکن آسیا قرار است هدیه بدهد، گفت: ما خودمان جایزه می‌دهیم و لازم نیست کسی […]

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از پایان بازی دوستانه پرسپولیس مقابل شهرداری باغستان که با برتری ۵ بر صفر سرخ‌پوشان به پایان رسید، محمد رویانیان در مورد اینکه حسین هدایتی به علی کریمی به خاطر کاندید شدن برای انتخاب بهترین بازیکن آسیا قرار است هدیه بدهد، گفت: ما خودمان جایزه می‌دهیم و لازم نیست کسی جایزه بدهد. یکسری می‌خواهند خودشان را به پرسپولیس بچسبانند اما آقایان! به شما هیچ ربطی ندارد که می‌خواهید جایزه بدهید.

وی افزود: از این موضوع خیلی ناراحت شدم. حرف بی‌حساب و کتابی بوده به همین خاطر به علی کریمی هم تذکر دادم و او گفته جایزه را نگیرد. این حرکات برای ما قابل قبول نیست.

رویانیان که تاکید کرد: دوست ندارم بیش از این در مورد این مسئله صحبت کنم. ما خودمان بهتر می‌دانیم چه باید بکنیم و لازم نیست آقایان دلشان برای ما بسوزد.

حسین هدایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پس از اظهارات رویانیان در تمرین امروز اظهار داشت: با توجه به ایام محرم و این روزها که متعلق به آقا اباعبدالله الحسین است جوابی به این آقای محترم نمی‌دهم چون همه پرسپولیسی‌ها و فوتبال دوستان باید به فکر عزای حسینی باشند نه اینگونه صحبت‌ها. من هم همیشه علاقه به آرامش داشته‌ام نه تنش در فوتبال.

وی خطاب به مدیرعامل پرسپولیس افزود: آقای محترم! هرکسی که حرف‌های شما را بخواند می‌فهمد که منظور شما کیست. ان‌شاءالله به موقع درباره برخی اظهارات مطرح شده صحبت خواهم کرد تا همه متوجه بشنوند من اگر کاری کردم به خاطر کشورم بوده چون همیشه خدمت به ورزش و مردم را دوست دارم.

به گزارش فارس،‌ حسین هدایتی پس از انتخاب علی کریمی به عنوان یکی از سه بازیکن برتر آسیا یک دستگاه خودرو به عنوان هدیه برای وی در نظر گرفت و امروز رویانیان در این خصوص گفت: لازم نیست آقایان دلشان برای ما بسوزد و برای کریمی هدیه در نظر بگیرند.

۴ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI