اسرائیل آتش بس با فلسطین را پذیرفت‌ !

سر انجام پس از هشت روز نبرد خونین در غزه، رژیم صهیونیستی در مقابل اراده رزمندگان مقاومت اسلامی فلسطین تسلیم شد و به آتش بس تن داد. به گزارش شبکه خبر ایران ، رژیم صهیونیستی که پیش تر به صراحت، هدف حمله به غزه را نابود کردن توان موشکی مبارزان فلسطینی اعلام کرده بود، پس […]

سر انجام پس از هشت روز نبرد خونین در غزه، رژیم صهیونیستی در مقابل اراده رزمندگان مقاومت اسلامی فلسطین تسلیم شد و به آتش بس تن داد.

به گزارش شبکه خبر ایران ، رژیم صهیونیستی که پیش تر به صراحت، هدف حمله به غزه را نابود کردن توان موشکی مبارزان فلسطینی اعلام کرده بود، پس از غافلگیر شدن در مقابل توان گروه های مقاومت فلسطینی، بدون دستیابی به اهداف خود با شروط گروه های مقاومت برای آتش بس موافقت کرد. آتش بس ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت کابل در سراسر اراضی اشغال شده فلسطین بر قرار شد و گروه های مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی تبادل آتش را در غزه متوقف کردند.

در هشت روز نبرد غزه رزمندگان مقاومت اسلامی با اتخاذ تاکتیک های جدید و شلیک موشک به عمق اراضی اشغالی، آسیب های جدی به تاسیسات نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی وارد کردند و پیروزی جدیدی رقم زدند.

رژیم صهیونیستی در جریان بمباران وحشیانه غزه حدود ۱۷۰ نفر از مردم بیگناه این شهر را که بیشتر آنان زن و کودک بودند به شهادت رساند و بیش از هزار و ۲۰۰ نفر را مجروح کرد اما مقاومت هرگز از پای نایستاد و شکست دیگری بر این رژیم تحمیل کرد.

تحلیلگران مسائل نظامی معتقدند نفوذ پذیری سامانه به اصطلاح گنبدآهنین در مقابل موشک های مبارزان فلسطینی، با وجود تبلیغات گسترده درباره کارائی آن، مهم ترین شکست رژیم صهیونیستی در جنگ هشت روزه غزه و نشانی از آسیب پذیری امنیتی این رژیم است.

رزمندگان فلسطینی در هشتمین روز مقابله با رژیم صهیونیستی حملات این رژیم را بی پاسخ نگذاشتند و با شلیک دهها موشک، مواضع صهیونیست ها در مناطق مختلف جنوب سرزمین های اشغالی و تل آویو را درهم کوبیدند. براثر این حملات تلافی جویانه، چند صهیونیست کشته و بیش از ۳۰ نفر هم زخمی شدند.

رسانه های رژیم صهیونیستی هم از انفجار بمب در اتوبوسی در این روز در تل آویو خبر دادند. براثر این انفجار دو صهیونیست کشته و ۲۱ نفر زخمی شدند که حال پنج نفر از آنها وخیم گزارش شده است.

گردان های شهدای الاقصی مسئولیت این انفجار را بر عهده گرفتند.

۲ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI