دفاع امیر قلعه نوعی از علی کفاشیان

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم برابر پیکان بازی خوبی ارائه دهیم و مانند بازی با سپاهان به نتیجه خوبی دست پیدا کنیم. ایسنا نوشت : امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان گفت: پیش از آنکه بخواهم درباره این بازی صحبت کنم، دو نکته را باید بیان کنم؛ اول اینکه […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم برابر پیکان بازی خوبی ارائه دهیم و مانند بازی با سپاهان به نتیجه خوبی دست پیدا کنیم.

ایسنا نوشت : امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پیکان گفت: پیش از آنکه بخواهم درباره این بازی صحبت کنم، دو نکته را باید بیان کنم؛ اول اینکه صحبت‌هایم در نشست خبری بازی با سپاهان انگار به برخی افراد برخورده است. منظور من از آن صحبت‌ها این بود که فوتبال باید به دست فوتبالی‌ها باشد. نباید حرف من به کسی بربخورد. هرچند افرادی مثل سردار رویانیان یا سرهنگ جعفری در فوتبال زحمت کشیده‌اند و هر کاری که به عنوان مدیر لازم بوده انجام داده‌اند، اما حرف من این است که هر کسی باید سر جای خودش باشد. دولت ۹۸ درصد پول فوتبال را می‌دهد پس بهتر است که این بودجه را در اختیار اهل فن قرار دهد.

وی ادامه داد: مسئله دوم درباره تیم ملی است. حالا که کفاشیان درباره کی‌روش اعلام موضع کرده است می‌گویند که او پس از باخت برابر ازبکستان مظلوم واقع شده است. کفاشیان هر کاری که یک مدیر لازم بوده را انجام داده، هم مربی بزرگ خارجی آورده و هم همه چیز از جمله تعطیلی لیگ را در اختیار او قرار داده است. اما با این حال کفاشیان ایرادهای زیادی در کارش دارد و این در حالی است که او مدیری از جنس ورزش است. کفاشیان پس از پیروزی برابر کره آدم خوبی بود و حالا که تیم ملی برابر ازبکستان باخته، بد شده است؟ خودم این تجربه تلخ را دارم. وقتی ما زیر باران به حریف باختیم من محاکمه شدم، اما وقتی مربی خارجی زیر باران باخت گفتند استوک کفش‌ها خراب بوده است!

۱ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI