بر اثر برخورد با کامیون : چوپان با گله‌اش کشته شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس استان کرمان، روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک چوپان در سیرجان چوپان جان خود را از دست داد و ۸۴ راس دام نیز تلف شدند. یک دستگاه کامیون که روز گذشته در محور سیرجان – بندرعباس در حال تردد […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس استان کرمان، روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با یک چوپان در سیرجان چوپان جان خود را از دست داد و ۸۴ راس دام نیز تلف شدند.

یک دستگاه کامیون که روز گذشته در محور سیرجان – بندرعباس در حال تردد بود با یک چوپان و گله‌اش برخورد کرد. در پی این سانحه، چوپان به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و ۸۴ راس دام نیز تلف شدند.

دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در رابر

فرمانده انتظامی شهرستان رابر از کشف بیش از ۱۷ کیلوگرم تریاک و دستگیری دو قاچاقچی در عملیات روز گذشته پلیس این شهرستان خبر داد.

نورعلی چوگانی گفت: ماموران پلیس مبارزه شهرستان رابر هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور رابر – جیرفت به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: پس از انتقال وسیله نقلیه به پارکینگ پلیس در بازرسی از آن بیش از ۱۷ کیلوگرم تریاک جاسازی شده در باک خودرو را کشف و ضبط کرد.

چوگانی خاطرنشان کرد: در این عملیات ماموران انتظامی دو قاچاقچی را دستگیر و به همراه مواد کشف شده تحویل دستگاه قضائی دادند

۱ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI