اردوی تیمهای ملی قایقرانی در اردبیل

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد شروین اسبقیان بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه مجمع انتخاباتی هیئت قایقرانی استان گفت: فدراسیون قایقرانی از برپایی اردوهای آمادگی تیم های ملی در اردبیل حمایت می کند. وی با بیان اینکه میزبانی این اردوها می تواند سبب رشد این رشته و تقویت قایقرانان ملی و سطح قایقرانی استان اردبیل […]

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمد شروین اسبقیان بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه مجمع انتخاباتی هیئت قایقرانی استان گفت: فدراسیون قایقرانی از برپایی اردوهای آمادگی تیم های ملی در اردبیل حمایت می کند.

وی با بیان اینکه میزبانی این اردوها می تواند سبب رشد این رشته و تقویت قایقرانان ملی و سطح قایقرانی استان اردبیل شود، یادآور شد: این استان می تواند در رشته روینگ با توجه به استعدادهای موجودش بیشتر از حال حاضر در سطح ملی مطرح شود.

رئیس فدراسیون قایقرانی اضافه کرد: استان اردبیل ظرفیت و پتانسیل معرفی قهرمانان شاخص در رشته قایقرانی را دارد و قایقرانان این استان پیشتر در مسابقات المپیاد ایرانیان و همچنین در مسابقات لیگ کانوپولو این امر را ثابت کرده اند.

وی با اشاره به توزیع بیش از ۱۵۰ مدال در رشته قایقرانی در مسابقات المپیک و بازیهای آسیایی تصریح کرد: همین امر موجب شده تا وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون قایقرانی توجه ویژه ای به این رشته و سرمایه گذاری در بخش قهرمانی آن داشته باشد.

فدراسیون قایقرانی در اردبیل سرمایه گذاری می کند

اسبقیان گفت: شرایط جغرافیایی و آب و هوایی در این استان باعث شده تا سرمایه گذاری در ورزش این استان منجر به ظهور و بروز قهرمانان ملی شود، لذا فدراسیون قایقرانی نیز درصدد سرمایه گذاری در این استان و قایقرانان اردبیلی است.

وی همچنین از اعطای هشت فروند کایاک یک نفره، دو کایاک دو نفره، دو کایاک چهار نفره و دو کانو کانادایی به همراه یک کانتینر شش متری به هیئت قایقرانی استان خبر داد.

رئیس فدراسیون قایقرانی عنوان کرد: اعطای این تجهیزات نشانه حمایت فدراسیون از هیئت قایقرانی استان است و می تواند ورزش قایقرانی اردبیل را ارتقاء بخشد.

۱ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI