بیش از ۲۵ مسجد نوار غزه از سوی جنگنده‌های اسرائیلی هدف قرار گرفتند

به گزارش فارس به نقل از المنار، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مسجد “الشهید” در غرب اردوگاه البریج در مرکز غزه را بمباران کردند. روز گذشته «اسماعیل رضوان» وزیر اوقاف دولت منتخب فلسطین طی سخنانی در یک کنفرانس خبری که در مقابل مسجد تخریب شده «العباس» در غزه برگزار شد، گفت که بیش از ۲۵ مسجد در […]

به گزارش فارس به نقل از المنار، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مسجد “الشهید” در غرب اردوگاه البریج در مرکز غزه را بمباران کردند.

روز گذشته «اسماعیل رضوان» وزیر اوقاف دولت منتخب فلسطین طی سخنانی در یک کنفرانس خبری که در مقابل مسجد تخریب شده «العباس» در غزه برگزار شد، گفت که بیش از ۲۵ مسجد در نوار غزه در حملات صهیونیست‌ها به طور جزئی و یا کلی تخریب شده‌اند که از جمله آن مسجد العباس، عبدالرحمن، الامین محمد، المحطه، مصعب بن عمیر، ابن عثمان، شهداء الشاطئ، علیین، مسجد قلیبو و مصلای التوحید و نیز مدرسه اوقاف شرعی در خان یونس است.

وی از علمای امت و خطیبان و ائمه جماعت در داخل فلسطین خواست تا برای مبارزان و مجروحان دعا کنند.

رضوان از شیخ الازهر و همتایان وی در کشورهای عربی و اسلامی و علمای امت خواست تا به منظور یاری ملت فلسطین و ایستادگی در کنار آنها برای مقابله با تجاوزات علیه صهیونیست‌ها، به نوار غزه سفر کنند.

۱ آذر ۱۳۹۱ |
KHAMENEI