نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد – azmoon.com

… نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد به گزارش مهر، نتایج نهایی ۱۶۴ رشته دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه اعلام نتایج مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی www.azmoon.com اعلام شد. داوطلبان می توانند از هم اکنون با مراجعه به این پایگاه اینترنتی و با وارد کردن مشخصات فردی و شماره داوطلبی، کارنامه خود […]

https://www.zohur12.ir/wp-content/uploads/2011/09/k3eh52d1lkbqu7uzl5p5.jpg

نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش مهر، نتایج نهایی ۱۶۴ رشته دکتری دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه اعلام نتایج مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی www.azmoon.com اعلام شد.

داوطلبان می توانند از هم اکنون با مراجعه به این پایگاه اینترنتی و با وارد کردن مشخصات فردی و شماره داوطلبی، کارنامه خود را مشاهده کنند.

با آنکه دانشگاه آزاد در ۱۷۳ رشته، آزمون دکتری خود را بهمن ماه سال گذشته برگزار کرد اما عصر امروز نتایج نهایی ۱۶۴ رشته این مقطع تحصیلی اعلام خواهد شد و بر اساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد، نتایج ۹ رشته دیگر آزمون دکتری به زودی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

همچنین داوطلبان شرکت کننده در بخش بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد می توانند عصر امروز در پایگاه اینترنتی یاد شده وضعیت قبولی خود را مشاهده کنند.

اطلاعیه مربوط به زمان و چگونگی ثبت نام از داوطلبان روز سه شنبه ۵ مهرماه از طریق پایگاه روابط عمومی مرکز آزمون به نشانی www.pubr-azmoon.com در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت و به طور همزمان در روزنامه آفرینش منتشر می شود.

پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد می توانند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۶ و ۷ مهرماه به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش، جهت ثبت نام مراجعه کنند.

در آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۲ هزار و ۵۰۰ نفر پذیرفته شدند که به گفته عبدالله سجادی جاغرق – رئیس مرکز آزمون این ظرفیت در مقایسه با سال گذشته تغییری نکرده است.

۴ مهر ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI