اعضای باند سرقت خودرو در اهواز دستگیر شدند

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خوزستان، احمد فاتحی اظهار داشت: در پی گزارش اداره آگاهی، مبنی بر معامله خودروهای سرقتی با پلاک جعلی در چند شهر استان و کشور، صدور دستور قضایی برای رسیدگی به این موضوع صادر شد. وی ادامه داد: پس از آغاز تحقیقات، مشخص شد متهم به […]

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خوزستان، احمد فاتحی اظهار داشت: در پی گزارش اداره آگاهی، مبنی بر معامله خودروهای سرقتی با پلاک جعلی در چند شهر استان و کشور، صدور دستور قضایی برای رسیدگی به این موضوع صادر شد.

وی ادامه داد: پس از آغاز تحقیقات، مشخص شد متهم به هویت «ح.الف» با همدستی فردی به هویت «س.م» پس از سرقت خودرو در شهرستان های اهواز، شیراز، ماهشهر و خرمشهر؛ با خرید خودروهای تصادفی و کم قیمت و جایگزینی و جعل شماره پلاک این خودروها با خودروهای سرقتی، آن‌ها را در بازار به فروش می‌رساندند.

فاتحی افزود: در یک عملیات اطلاعاتی و پلیسی، متهمان دستگیر شدند و بیش از ۹ خودرو از آنان کشف شد.

وی با بیان این که متهم «ح.الف» به اتهام قتل در شهرستان بندر امام خمینی (ره) تحت تعقیب بود، گفت: متهمان به زندان اعزام شدند و با توجه به ۳۰ مورد شکایت مشابه دیگر در این خصوص، تحقیقات برای شناسایی سایر مال‌باختگان و هم‌دستان احتمالی دستگیرشدگان ادامه دارد.

۲۹ آبان ۱۳۹۱ |
KHAMENEI