یک عضو مهم گروهگ تروریستی پژاک به هلاکت رسید

عضو كليدي پژاك كشته شد فرمانده مرزباني ناجا در مورد وضعيت گروهك پژاك در مرزهاي غربي كشور گفت: در حملات اخير، پژاك متحمل تلفات و خسارات زيادي شده است و عناصر كليدي اين گروهك كشته شده‌اند. به گزارش ايسنا سردار حسين ذوالفقاري در حاشيه دهمين نمايشگاه ايپاس درباره وضعيت گروهك تروريستي پژاك با بيان اينكه […]

عضو كليدي پژاك كشته شد

فرمانده مرزباني ناجا در مورد وضعيت گروهك پژاك در مرزهاي غربي كشور گفت: در حملات اخير، پژاك متحمل تلفات و خسارات زيادي شده است و عناصر كليدي اين گروهك كشته شده‌اند.

به گزارش ايسنا سردار حسين ذوالفقاري در حاشيه دهمين نمايشگاه ايپاس درباره وضعيت گروهك تروريستي پژاك با بيان اينكه اين گروهك در چند روز اخير تجاوزي به مرزهاي داخلي كشور نداشته است، گفت: نيروهاي مرزباني و سپاه پاسداران در مرزهاي كشور براي مقابله با گروهك تروريستي پژاك مستقر شده‌اند.

ذوالفقاري گفت: با فشارهايي كه در هفته‌هاي اخير توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به پژاك وارد كرده است گروهك پژاك در حال حاضر در موضع ضعف قرار گرفته است.

وي افزود: در حملات اخير، پژاك متحمل تلفات و خسارات زيادي شده است و عناصر كليدي اين گروهك كشته شده‌اند.

فرمانده مرزباني ناجا با بيان اينكه يكي از عناصر كليدي پژاك در منطقه بانه توسط ماموران سپاه كشته شد، گفت: اين عضو گروهك در حال فرار به سمت مناطق مرزي بود كه در منطقه بانه كشته شد.

به گزارش ايسنا، وي با اعلام كاهش ۲۰ درصدي قاچاق سوخت در مرزهاي كشور از كاهش ورود موادمخدر از مرزهاي ميرجاوه، سراوان و بندرعباس خبرداد و گفت: مرزهاي خراسان رضوي، خراسان شمالي، ميرجاوه و شمال سيستان و بلوچستان در وضعيت مناسبي قرار دارد.

ذوالفقاري همچنين در خصوص انسداد مرزها در جنوب شرقي كشور نيز گفت: نصب سيم خاردار و احداث برجك و پاسگاه در منطقه سراوان و انتهاي مرز جنوبي سراوان بزودي به اتمام مي‌رسد.

۴ مهر ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI