بازیکن دوپینگی در لیگ برتر کشف شد !

لیگ برتر فوتبال بازیکن دوپینگی پیدا کرد رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از مثبت اعلام شدن یک تست دوپینگ خبر داد. به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، احمد هاشمیان گفت:پس از ارسال ۲۸ نمونه تست دوپینگ به آزمایشگاه کلن آلمان، ۲۷ نمونه منفی و یک نمونه مثبت اعلام شد. وی افزود:نمونه های مربوط به نمونه گیری […]

لیگ برتر فوتبال بازیکن دوپینگی پیدا کرد

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از مثبت اعلام شدن یک تست دوپینگ خبر داد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، احمد هاشمیان گفت:پس از ارسال ۲۸ نمونه تست دوپینگ به آزمایشگاه کلن آلمان، ۲۷ نمونه منفی و یک نمونه مثبت اعلام شد.

وی افزود:نمونه های مربوط به نمونه گیری متعلق به هفته های نخستین لیگ برتر و همچنین نمونه های خارج از مسابقات است.نمونه مثبت اعلام شده متعلق به بازیکن حاضر در لیگ برتر است که به دلیل وجود ماده ممنوع NORANDROSTERONE، نمونه این بازیکن مثبت اعلام شده است.بر همین اساس مراحل اولیه ابلاغ به این بازیکن و باشگاه ذیربط انجام شده و بازیکن مذکور ظرف مدت ۲۴ ساعت در صورتی که تقاضای آنالیز نمونه B خود را داشته باشد می تواند درخواست خود را به کمیته پزشکی ارائه کند.

وی در خصوص همایش برگزار شده به میزبانی هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت:همایش یک روزه مبانی آموزش کنترل دوپینگ در شهرستان نقده و با حضور بیش از ۸۰ شرکت کننده از فعالان این استان و به مدرسی توحید سیف و علی رئوفی برگزار شد.
رئیس کمیته پزشکی در پایان اعلام کرد:هشتم مهرماه نیز بک سمینار یک روزه به میزبانی هیات مازندران برگزار خواهد شد که مدرسی این دوره بر عهده من،هراتیان و محتشمیان است.

۴ مهر ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI