حمله Anonymous Hacker به صدها وبسایت اسرائیلی

گروه سایبری “anonymous hacker” در اعتراض به حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه، صدها وب سایت این رژیم را مورد حمله قرار داده و اطلاعات موجود در آنها را پاک کردند. به گزارش مهر به نق از راشا تودی، گروه هکرهای ناشناس عملیات گسترده ای را با نام OpIsrael علیه سایتهای اسرائیلی انجام داده و […]

گروه سایبری “anonymous hacker” در اعتراض به حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه، صدها وب سایت این رژیم را مورد حمله قرار داده و اطلاعات موجود در آنها را پاک کردند.

به گزارش مهر به نق از راشا تودی، گروه هکرهای ناشناس عملیات گسترده ای را با نام OpIsrael علیه سایتهای اسرائیلی انجام داده و حدود ۷۰۰ وب سایت اسرائیلی را هک کردند.

این اقدام در اعتراض به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه انجام شده است.در میان وب سایتهای هک شده، سایت برخی از نهادهای عالی رژیم صهیونیستی همچون وزارت امور خارجه این رژیم دیده می شود.

این بزرگترین حمله ای بوده که تا کنون به وب سایت وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی انجام شده و برنامه توسعه بین المللی این وزارتخانه را دچار مشکل کرده است.گروه هکرهای ناشناس با مخابره خبر هک ۷۰۰ وب ساست اسرائیل اعلام کرد که اغلب سایتهای هک شده اسرائیل قابل دسترسی نیستند.

۲۷ آبان ۱۳۹۱ |
KHAMENEI