پژو ۲۰۶ قیمتش کاهش یافت + جدول قیمت خودروها

 اگر تا همین اواخر مهر قیمت خودروهای داخلی و خارجی در رقابت بر افزایش قیمت کم نمی آورند، طی دو هفته گذشته بازار خودرو تغییرات چندانی را به ثبت نرسانده است و بر اساس اعلام فعالان بازار خودرو « رونق » در خرید و فروش خودرو وجود ندارد. بررسی بازار خودروهای وارداتی حکایت از این […]

 اگر تا همین اواخر مهر قیمت خودروهای داخلی و خارجی در رقابت بر افزایش قیمت کم نمی آورند، طی دو هفته گذشته بازار خودرو تغییرات چندانی را به ثبت نرسانده است و بر اساس اعلام فعالان بازار خودرو « رونق » در خرید و فروش خودرو وجود ندارد. بررسی بازار خودروهای وارداتی حکایت از این دارد که پس از کاهش قیمت ارز در بازار، قیمت خودرو های وارداتی نیز کاهش پیدا کرد. بر این اساس قیمت خودرو های وارداتی مانند اپتیما، هیوندایی ix35، هیوندایی سوناتا که هفته‌های قبل رشد قیمت را ثبت کرده بودند این هفته را بدون تغییر پشت سر گذاشتند. دیگر مدل‌های هیوندایی هم مانند هم‌خانواده خود سوناتا، تغییر قیمتی نداشته‌اند.

در بازار داخلی هم دو محصول پر طرف دارد پژو ۲۰۶ کاهش قیمت ناچیزی داشتند به طوریکه ۲۰۶ تیپ ۲ از ۳۱ میلیون تومان به ۲۹ میلیون تومان در هفته گذشته رسید. ۲۰۶ تیپ ۶ هم با افتی یک میلیون تومانی به ۳۹ میلیون تومان رسید. پژو ۲۰۷ هم تغییر خاصی نداشته و قیمت مدل دنده اتوماتیک آن به ۴۵ میلیون تومان رسید. پژو ۴۰۵ بنزینی ۱۹ میلیون و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز هم ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شوند.

در ادامه فهرست آخرین قیمت خودرو ها که بر گرفته از میانگین فروش آن در بازار داخل است می آید:

۲۷ آبان ۱۳۹۱ |
KHAMENEI