سعید مرتضوی همسرش را رئیس کل کرد

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از بولتن نیوز: مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، طی حکمی همسرش دکتر هما فلاح را به سمت مدیرکل آموزش و پژوهش منصوب کرد. به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، در حکم صادره از سوی دکتر سعید مرتضوی آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص، تجارب جنابعالی و با عنایت به پیشنهاد […]

به نوشته ظهور۱۲ به نقل از بولتن نیوز: مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، طی حکمی همسرش دکتر هما فلاح را به سمت مدیرکل آموزش و پژوهش منصوب کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، در حکم صادره از سوی دکتر سعید مرتضوی آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص، تجارب جنابعالی و با عنایت به پیشنهاد معاونت اداری و مالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل آموزش و پژوهش منصوب می‌شوید.

باعنایت به اهمیت جایگاه آموزش و پژوهش و ضرورت توجه به آموزش کارکنان به منظور رفع نیازهای تخصصی و حرفه‌ای نیروی انسانی در راستای اعتلای امور سازمان، انتظار می‌رود با توکل به خداوند منان و در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) با بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی متخصص و ارزشمند، اقدامات مبتنی بر برنامه‌ریزی متناسب با منشور کاری سازمان و استفاده بهینه از منابع درجهت نیل به اهداف تبیین شده و تحقق دوره‌ای ممتاز و درخشان تلاش نمایید.

انشاءالله خدمت خالصانه و ارزشمند جنابعالی در راستای وظایف و مسئولیت‌های محوله موجبات رضایت حق‌تعالی را فراهم خواهد آورد. توفیقات روزافزون شما را از خداوند منان مسئلت دارم.

۲۷ آبان ۱۳۹۱ |
KHAMENEI