خریداران خودرو بخوانند

مهر:معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تخلفات برخی از فروشندگان خودرو در بازار گفت: مردم قبل از خرید خودرو، قیمت‌های مصوب خودرو در سامانه ۱۲۴ به ثبت رسیده است. معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: بر این اساس خریداران خودرو باید قبل از ورود به بازار برای خرید خودروها، قیمت‌های مصوب […]

مهر:معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تخلفات برخی از فروشندگان خودرو در بازار گفت: مردم قبل از خرید خودرو، قیمت‌های مصوب خودرو در سامانه ۱۲۴ به ثبت رسیده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: بر این اساس خریداران خودرو باید قبل از ورود به بازار برای خرید خودروها، قیمت‌های مصوب را که در سامانه www.۱۲۴.ir به ثبت برسانند.

وی تصریح کرد: در این میان نکته حائز اهمیت این است که قیمت‌هایی که بر روی این سایت به ثبت رسیده است، با احتساب تمامی هزینه‌ها همچون مالیات بر ارزش افزوده، بیمه و سایر هزینه‌هایی است که پیش‌بینی شده است، بنابراین فروشندگان نمی‌توانند بالاتر از این قیمت‌ها را به مشتری تحمیل کنند.

تقوی گفت: با برنامه‌های کنترلی دولت بر روی بازار ارز، پیش‌بینی می‌شود که بازار به آرامش بیشتری برسد و جلوی سوءاستفاده‌ها گرفته شود؛ این در شرایطی است که بازرسان نیز به شدت بازار را تحت کنترل دارند و اجازه تخلفات را نمی‌دهند؛ اگرچه مردم نیز باید با گزارشات خود، تخلفات را معرفی کرده و متخلفان را معرفی کنند.

۲۶ آبان ۱۳۹۱ |
KHAMENEI