هشدار وزارت اطلاعات به همکاران BBC

هشدار وزیر اطلاعات به همکارانBBC … وزیر اطلاعات اعلام کرد اطلاعات مهمی از همکاران و مرتبطین بی بی سی فارسی در ایران بدست امده و وزارت اطلاعات ضمن احضار تعداد دیگری از عناصر مرتبط با این شبکه ظاهرا رسانه ای ، با جدیت در حال پیگیری موضوع است . به گزارش واحدمرکزی خبر مصلحی در […]

هشدار وزیر اطلاعات به همکارانBBC

وزیر اطلاعات اعلام کرد اطلاعات مهمی از همکاران و مرتبطین بی بی سی فارسی در ایران بدست امده و وزارت اطلاعات ضمن احضار تعداد دیگری از عناصر مرتبط با این شبکه ظاهرا رسانه ای ، با جدیت در حال پیگیری موضوع است .

به گزارش واحدمرکزی خبر مصلحی در پاسخ به سوالی در باره علت ورود وزارت اطلاعات به این موضوع افزود : نکته اساسی آن است که سرویس اطلاعاتی انگلیس در پوشش بی بی سی، فاز جدیدی از فعالیت های مخرب و ضد ایرانی را شروع کرده بود و ورود وزارت اطلاعات علاوه بر ایجاد سد در برابر فعالیت های مخرب انگلیس ، به منزله پیشگیری از آلوده شدن افراد بیشتری در دام سرویس اطلاعاتی آن کشور بود.

وزیر اطلاعات افزود بازداشت ها را در حداقل انجام دادیم، اما این اقدامات اغاز فعالیتهای ما در این مسئله است وهر جا لازم باشد با کسی تعارف نداریم و با قاطعیت به وظیفه خود عمل خواهیم کرد.

وی درپاسخ به سوالی در باره واکنشها به بازداشت شماری از مرتبطین وهمکاران بی بی سی فارسی گفت : ما کلیه واکنش ها را زیر نظر داریم هم در خارج و هم داخل کشور.

مصلحی افزود: برای ما فرقی نمی کند کدام فرقه و گروه و جریان در این ماجرا تحریک کننده باشد چون ما کلیه واکنشها را در اقدامات آتی مورد توجه قرار می دهیم.

وزیر اطلاعات با اشاره به واکنش های نا شیانه و شتابزدة مسئول بی بی سی فارسی گفت یکی از انها در یک روز ۴ بار مصاحبه انجام داد و با چهره ای کاملاً گرفته و عصبی سعی کرد از یک طرف پیامهایی را به ما منتقل کند و از طرف دیگر به همکاران بی بی سی در داخل کشور دلداری و خط بدهد.

مصلحی با در خواست بی بی سی از نهادهای حکومتی ودولتی انگلیس وحتی امریکا خاطر نشان کرد انها در حالیکه خود را رسانه مستقل می خوانند تلاش می کنند با حمایت دولت انگلیس و امریکا وسازمانهای بین المللی جلوی ادامه اقدامات ایران را بگیرند اما نمی توانند.

مصلحی افزود واکنش بی بی سی فارسی به بازداشت مرتبطان این شبکه در ایران ؛ خیلی سریع و واضح داعیه های دروغین مستقل بودن ، بی طرف بودن آن و حتی رسانه بودن بی بی سی را افشا و برملا کردواین نشان می دهد که اقدام وزارت اطلاعات چقدر مهم، دقیق و کاری بوده است.

وزیراطلاعات در پاسخ به سوالی در باره اینکه ایا در گذشته ممنوعیت همکاری با بی بی سی اعلام شده بود یا نه تصریح کرد: این ممنوعیت که به علت پاسداری از منافع ملی ایران ایجاد شده است قبلا بارها و بارها، مستقیم و غیرمستقیم اعلام شده بود چون اساسا بی بی سی یک رسانه نیست بلکه تشکیلاتی است که فقط پوشش آن رسانه ای است ، اما هویت آن بهایی – صهیونیستی و ماموریت های آن سیاسی – اطلاعاتی است .

وزیر اطلاعات با اشاره به اقدام بی بی سی درصحنه گردانی اغتشاشات مقطع فتنه ۸۸″به عنوان یکی از ما موریتهای عملیاتی بی بی سی گفت : از طرف دیگر بی بی سی فراگیرترین کانون تجمع انواع و اقسام عناصر و گروهک های ضدانقلاب است و معاندترین و محارب ترین عناصر گروهک ها در آنجا جمع شده اند.از حزب بهائیت که شاکله اصلی بی بی سی را تشکیل می دهد تا سلطنت طلبان، منافقین، عناصر توده ای، پژاک، کومله، دموکرات و عناصر شاخص فتنه، که اخیرا شیطان پرستان نیزبه آنها اضافه شده اند.

وزیر اطلاعات تاکید کرد به همه عناصری که در فکرومسیرتماس یا هرگونه همکاری با این تشکیلات ضدایرانی و ضدانقلاب اسلامی هستند هشدار می دهیم که فریب ظاهر و شعارهای آن را نخورند. ما این ارتباطات را زیرنظر داریم و در زمان مناسب برخورد مقتضی را بعمل می آوریم.

۳ مهر ۱۳۹۰ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI