لیلا حاتمی بازیچه دست صهیونیست ها !

نشان لژیون دونور یا “نشان هنر و ادب” از سال ۱۹۵۷ برای قدردانی و فعالیت هنرمندان در زمینه هنر و ادبیات اعطا می شود و محدود به شهروندان فرانسوی نیست. سفیر فرانسه که این جایزه را به لیلا حاتمی داده است ، در مورد علت دادن این نشان به برخی هنرمندان گفته است که این […]

نشان لژیون دونور یا “نشان هنر و ادب” از سال ۱۹۵۷ برای قدردانی و فعالیت هنرمندان در زمینه هنر و ادبیات اعطا می شود و محدود به شهروندان فرانسوی نیست.

سفیر فرانسه که این جایزه را به لیلا حاتمی داده است ، در مورد علت دادن این نشان به برخی هنرمندان گفته است که این نشان به خاطر خلاقیت هنری یا ادبی و یا به خاطر مشارکت در تلالوی هنر و ادب، در فرانسه و در جهان به هنرمندان اعطا می شود !

اگر اسامی افرادی که این نشان را گرفته اند نگاهی بیندازیم به اسامی برخواهیم خورد که به نوعی در خدمت به فرهنگ غرب پیشگام بوده اند ، افرادی مانند شیرین عبادی که در خدمت به اربابان غربیش سنگ تمام گذاشته است یا فردی مانند عباس کیا رستمی که در مصاحبه با خبرنگار ایتالیایی که از او پرسیده بود آیا مذهبی است ؟ گفته بود : بله به شیوه خودم ، اما هم گوشت خوک می خورم هم شراب . فرد دیگری که این نشان را گرفته محسن مخلباف است کسی که برای دشمنان سنگ تمام گذاشت و در اویل انقلاب عضو گروه مجاهدین خلق بود که در سال ۸۸ چهره منافق خود را آشکار کرد . پس معنا و مفهوم این نشان کاملاً مشخص است که بی دلیل به کسی نمی دهند و مطمئناً منظور از نشان شوالیه ، همان شوالیه های تمپلر یا معبدی هستند که در جنگ های صلیبی ده ها هزار مسلمان را تکه تکه کردند و از دست ، پا ، سر و بدنشان کوه هایی ساختند و در بیت المقدس سیلاب خون راه انداختند . افرادی که این نشان را می گیرند در اصل نقش همان شوالیه ها را دارند البته در قلع و قمع کردن فرهنگ اسلامی ایرانی مردمان این سرزمین . نشان لژیون دونور دارای ۵ درجه است که یکی از درجه های آن درجه شوالیه است . این نشان در بین فراماسون ها نیز وجود دارد و مانند نشان اول لژیون دونور به نشان شوالیه معروف است ، نشانی دقیقاً مشابه نشان شوالیه لژیون دونور با این تفاوت که در نشان فراماسونی آن ، تصویر یک شوالیه تمپلر ( شوالیه معبدی) در بین آن وجود دارد .

شاید بتوان گفت این نشان یکی از نگین ترین نشان هایی است که می توان به یک فرد مسلمان داد و به طور قطع این نشان هیچ جای افتخاری ندارد . اما چرا این جایزه را به لیلا حاتمی دادن مگر چه خدمتی کرده است ؟ همانطور که می دانید معروفیت لیلا حاتمی در خارج به خاطر فیلم “جدایی نادر از سیمین” است و در خارج کشور لیلا حاتمی را در قالب سیمینی می بینند که در فیلم ” جدایی نادر از سیمین” مدام از جدایی و رفتن به خارج حرف می زد و به نوعی داشت از ایران و به تبع از مردم ، سنت و مذهبش فرار می کرد تا به دنیای مدرن غرب با فرهنگ غربیش بپیوندد .

نکته بسیار مهم : مخاطبین زمانی که بازیگری را که در یک مراسم یا همایشی می بینند ، عموماً به طور ناخودآگاه آن بازیگر را در قالب آخرین شخصیتی که آن بازیگر بازی کرده است می بینند . لیلا حاتمی و عناصر اصلی فیلم در مراسم جشنواره کن ۲۰۱۲ که در کشور فرانسه برگزار شد شرکت داشتند ، در این مراسم خانم لیلا حاتمی با دو نوع لباس خاصی حاضر شد که پوشیدن این لباس رمز اعطاء جایزه شوالیه توسط سفیر فرانسه به او بود ، البته در کنار فیلمی که بازی کرده بود . همانطور که پیش تر گفته شد ، زمانی که مخاطب ، بازیگر ( لیلا حاتمی) را می بیند به طور ناخودآگاه او را در قالب آخرین شخصیتی که بازی کرده ( سیمین ) تصور می کند ، فیلم “جدایی نادر از سیمین” در خارج با نام ” جدایی ” (A Seperation) شناخته می شود ، سیمین فردی است که از کشور و مذهب خود اسلام فرار می کند و جدا می شود و به خارج می رود ، در این مراسم لیلا حاتمی را مشاهده می کنید که با تاسف بسیار ، در لباس یک زن یهودی ارتودکس دیده می شود .

قطعاً متوجه شده اید چه اتفاقی رخ داده است و لیلا حاتمی دانسته یا ندانسته چه کرده است ، آیا فرهنگ ایرانی و اسلامی ما انقدر تهی است که ایشان باید از لباس یک زن یهودی ارتودکس استفاده کند ؟! سیمین مسلمان و فراری از ایران و اسلام حالا در لباس یک یهودی دیده می شود . اینجاست که رسالت این فیلم ضد اسلامی تمام می شود . جالب آنجاست که این لباس به عنوان یکی از۱۰ لباس برتر در جشنواره کن معرفی می شود و حتی از او دعوت می کنند بزرگترین جایزه جشنواره کن را او اهدا کند . چرا ؟ چون او الان نماد یک زن یهودی را پوشیده است . و این می تواند افتخاری برای یهودیان باشد . برای بنده واقعاً سوال است که چه کسی این لباس را به او پیشنهاد داده است ؟

یهودی های ارتودکس در حقیقت همان یهودی های افراطی صهیونیست هستند که کابالای سراسر کفر که شیطان پرستی جزیی از آن است را جزء لاینکف دین خود می دانند .بر اعتقاد هواداران و معتقدین به آئین کابالا، فهمیدن و درک رموز مخفی درآئین کابالا، باعث می‌شود تا انسان بصورت روحانی‌واری به خدا نزدیکتر شود و بدین ترتیب بشریت، قدرت والایی از رموز مخفی خدا که برای دیگر انسانها پوشیده‌است، را پی می‌برد.مهمترین منابع و کتب کابالیستی که به عنوان ستون فقرات و پایه اصلی «آئین کابالا» درآمدند، شامل مجموعه کتب عبری زوهار (به معنای «کتاب روشنایی») و هیچالوت (به معنای «کاخ‌ها») می‌شوند که به قرن اول میلادی بازمیگردند. نهایتا در قرن سیزدهم میلادی کتاب زوهار نوشته شد که تفکر و شکل کنونی «آئین کابالا» را تشکیل داد که تفکری سراسر الحادی و کفر آمیز است.

خانم لیلا حاتمی در پوشش زنان آنها ظاهر شده است که واقعاً جای تاسف دارد . تا به کی بازیگران ما می خواهد به تقلید کور کورانه خود ادامه بدهند ؟! مانند استفاده از لباس قرمز در جشنواره های مختلف که پشت استفاده از رنگ قرمز در هالیوود مفهوم و تفکر کفر آمیزی قرار دارد اما بازیگران ما بدون آنکه معنا آن را بدانند ، تقلید کور کورانه می کنند . ایشان واقعاً در نقش شوالیه ، چه در فیلم و چه در خارج از فیلم یعنی در مراسم کن به خوبی به مبارزه با فرهنگ ایران و حتی دینش پرداخته است و واقعاً مستحق این نشان نیز هست ! حال دانسته یا ندانسته .

اما پشت پرده اعطاء این گونه جایزه ها چیست ؟

اما شاید گفته شود که بحث در مورد گرفتن این جایزه چه اهمیتی دارد و مگر چه اتفاقی افتاده است ؟ اگر به پشت پرده اعطاء این گونه جایزه ها نگاهی بیندازیم آن موقع اهمیت بسیار زیاد این موضوع و دادن اینگونه جایزه ها خصوصاً به هنرمندان ایرانی مشخص می شود و آن موقع عمق فاجعه مشخص می شود .

هنرمندان و به قولی سوپر استارهای ایرانی غالباً افرادی هستند که مربوط نسل های دوم و اکثراً نسل سوم انقلاب اسلامی ایران هستند و این افراد یا بعد از انقلاب متولد شده اند یا در آن زمان نوجوان بوده اند به این معنا که این افراد بعد از انقلاب سال ۵۷ در کشوری با فرهنگ اسلامی تشیع بزرگ شده اند و شاکله فکری و فرهنگی آنها با مکتب فکری تشیع شکل گرفته است . اهمیت مسئله دقیقاً همین جا است ، افرادی که به عنوان هنرمندان این سرزمین در خارج از کشور شناخته می شوند به آنها به دید فردی که در سایه تفکر اسلام شیعه رشد کرده است نگاه می شود ، حتی اگر طرف اعتقاد صحیح و قوی ای به باورهای مذهبی خود نداشته باشد و از آنجایی که این نسل ، نسل سوم انقلاب هستند اهمیت این موضوع برای خارجی ها ( استراتژیست ها و معماران فرهنگ غربی ) صد چندان می شود . اگر به نظریه ها و گفته های معماران فرهنگ غربی نگاه بیاندازیم متوجه اهمیت این موضوع می شویم که هنرمندان ایرانی چه اهمیتی برای آنها می تواند داشته باشند و چرا به این افراد نشان شوالیه داده می شود . در نظریه های استراتژیست های بزرگ غرب می توان ریشه ای موضوع را پیدا کرد ،این افراد در بررسی ای که بر روی انواع مذاهب و مکاتب کرده اند اعلام نموده اند که در بین این مکاتب و مذاهب ، فقط دو نوع نگرش هستند که از تمامی این مکاتب کامل تر هستند و در آینده زنده خواهند ماند و دیگر مکاتب فراموش خواهند شد ۱- مکتب فکری لیبرالیسم- اومانیسم صهیونیستی که طی قرن ها و سده های مختلف کامل تر و به قولی در سده های مختلف چکش کاری شده است تا این شده است که می بینیم ۲- مکتب فکری اسلام شاخه تشیع اهل البیت ( علیهم السلام) که در حقیقت خاتمه تمامی ادیان توحیدی و چکیده و کامل شده آن ادیان الهی است .

حال این نظریه پردازان مکتب لیبرالیستی- اومانیستی صهیونیستی ، این دو نوع تفکر را در حقیقت دو جبهه مقابل یکدیگر معرفی می کنند ، یکی در جبهه حق و دیگری در جبهه باطل که رقابت اصلی بین این دو نوع تفکر است . اما در این بین این نظریه پردازان فرهنگ لیبرالیستی غرب که برای پیروزی این تفکر بر تفکر اسلام تشیع می کوشند اعتقاد دارند که این تفکر اسلام شیعه است که پیروز خواهد شد ، افرادی مانند فوکویاما و حتی برخی از این افراد که معتقد بوده اند که این لیبرالیست است که بر اسلام تشیع پیروز خواهد شد در آخر نظریه خود را تغییر داده اند و بر اشتباه خود اذعان کرده اند که نظریه خود را اصلاح کرده اند و گفته اند که این مکتب اسلام تشیع است که پیروز نهایی خواهد بود افرادی مانند هانتینگتون و… .

در سال های پیش از انقلاب اسلامی ایران تفکر شیعه آنچنان به طور گسترده مطرح نبود اما با انقلابی که در ایران رخ داد ، ورق برگشت و تفکر اسلام تشیع به طور گسترده ای برای جهانیان اعلام شد . و از آنجایی که غربی ها ، اسلام تشیع را شناخته بودند از همان ابتدا سعی نمودند با روش جنگ سخت نسخه انقلاب اسلامی ایران را بپیچند تا مبادا کابوس آنها به واقعیت تبدیل شود .

اما زمانی که دیدند در جنگ سخت موفق نیستند ، جنگ نرم را شروع کردند تا بتوانند تفکر اسلام تشیع را منحرف و حتی از بین ببرند . به همین خاطر با جنگ نرم بسیار قوی سعی نمودند جوانان نسل سوم را دچار استحاله فرهنگی نمایند و بتوانند آنها را از اسلام تشیع جدا کنند تا جلوی رشد این تفکر را بگیرند ، در این بین برخی از هنرمندان و خصوصاً بازیگران که متاسفانه الگوی برخی از جوانان نیز هستند ، می توانند بهترین وسیله برای نشان دادن و نمود و بروز موفقیت یا عدم موفقیت دشمن باشند .

به عنوان مثال وقتی بازیگری مانند گلشیفته فراهانی که در ایرانی بزرگ شده است که تفکر اسلامی تشیع وجود دارد ، می آید و آن رفتارها را انجام می دهد ، دشمن این را به عنوان نشانی آشکار از پیروزی خود در جنگ نرم بین تفکر لیبرالیستی و اسلام تشیع می داند . از این روی هنرمندان و بازیگران ایرانی که کارهایی از این دست انجام می دهند را بسیار تشویق می کند و انواع نشان ها ، جایزه ها ، جایگاه های اجتماعی در خارج ، معروفیت و… اعطا می کند . چرا چون این افراد مانند شوالیه های جنگ صلیبی که بر علیه اسلام جنگیدند در نقش شوالیه های ناتوی فرهنگی بر علیه مکتب فکری اسلام تشیع فعالیت نموده اند . این است معنا و مفهوم پشت پرده جایزه های رنگارنگ این افراد . خانم لیلا حاتمی نیز با بازی که در فیلم “جدایی نادر از سیمین” کرد بهترین خدمت را به دشمن کرد و نشان داد باید از ایران و تفکر اسلام تشیع جدا شد و به فرهنگ منحط غرب که همان تفکر لیبرالیستی – اومانیستی است پیوست و با پوشیدن لباس یک زن یهودی در جشنواره کن ، نقش سیمین را در فیلم کامل کرد به این معنا که نهایت این جدایی آن است که سیمین تفکر دین خود را عوض کرده و در غالب تفکر یهودی صهیونیست قرار گرفته است .

این معنا را نیز می رساند که خانم حاتمی زمانی که می خواهد در مقابل دیدگان خارجی ها خودی نشان دهد و جلب توجه کند در فرهنگ ایرانی اسلامی خود پوششی نمی یابد برای این کار و از این روی بهترین پوشش را پوشش یک زن یهودی می بیند برای ابراز وجود کردن که خارجی ها هم حسابی برای این کار او کف و سوت می زنند و نشان فرهنگی [!] شوالیه به او می دهند ! البته همانطور که گفته شد برخی از این رفتارها از سر جهل و نا آگاهی است که متاسفانه به تفکر اسلام تشیع ضربه می زند و به دشمن خدمت می کند ، خدا همه ما را به راه راست هدایت فرماید .

ما باید در این جنگ نرم بسیار هوشیار و آگاه باشیم ، خصوصاً مسئولین این حوزه که می بایستی با رفتارهای اینچنینی برخورد قاطعی داشته باشند و اجازه اینگونه رفتارها را ندهند ، همانطور که گفته شد جنگ و نبرد بین دو جبهه حق و باطل است ،تفکر لیبرالیستی و تفکر اسلام تشیع ، دشمن تمام سعی خود را برای پیروزی بر تفکر اسلام تشیع می کند . پس باید بسیار مراقب و هوشیار باشیم.
دشمن تمام سعی خود را می کند اما غافل از آن که وعده خدا حق است و تخلفی در آن رخ نمی دهد که فرمود :

« يُرِيدُونَ لِيُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ »

مى ‏خواهند نور خدا را با دهان‏ هاى خود خاموش كنند، ولى خدا كامل‏ كننده ‏ى نور خويش است، هر چند كافران خوش نداشته باشند . سوره : الصف آیه : ۸

۲ شهریور ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

نويسنده ديدگاه :ehsan313

به نام خدا
اگه من جای مسعولین بودم ممنوع تصویرش میکردم خاک بر سر وطن فروش خود فروخته باید یه ده بیست سالی هم حبش کنند. خدا ازش نگذره.
برای ظهور منجی عالم بشریت “صلوات”

نويسنده ديدگاه :ramin

مرسی جالب و تاسف برانگیز بود

نويسنده ديدگاه :سکوت

چرا باید حرف های این سایت را باور کرد؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

چون حقیقت غیرقابل انکار هستش !

نويسنده ديدگاه :محمد امین

حاج امیر شاید خودش ندونه اینجور چیز هارو !؟ نظرت چیه !؟

نويسنده ديدگاه :جهان

واقعا دیوانه هستید آخه بروید نگاه کنید مگه نظرات دینی شما هم فرقی دارد با تلمود یهودیها که انتقاد از لیلا می کنید دیگر خیلی مدرون بوشند زنان می شویم قیافه هایمان شبیهه یهودیان دیگه بابا بروید یک مقداری فکر کنید مثلا می خواستید چگونه با چادر آخه نظرات شما با وهابیهای ساخته پرداخته انگلیس چه فرقی دارد به جایی این ببینید آنها به بوسیله سرمایه هایشان که جهان و ایران گرفته اند چگونه دارند شریه جان انسانها را می دوشند رفتین فکر این مزخرفات هستید

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

جهان گرامی با هزاران توهینی که کردید و فهم تان را نشان دادید یک بار دیگر متن خودتان را مطالعه کنید و ادب خود را با همان غربی هایی که میپرستیدشان قیاس کنید

نويسنده ديدگاه :سعید

سلام

ممنون حاج امیر از مطلب خوبتون

جواب به کاربرسکوت : چون تخصص این سایت دشمن شناسی است نه مثل خیلی از سایت ها که چیزی از دشمن شناسی نمی دونم و این جور عکس ها و تحلیل ها رو به خاطر عدم تخصصشون در این زمینه اشتباه می دونند.
حاج امیر موفق باشید

نويسنده ديدگاه :رضا

صهیونیست شما هستید که با این کارهاتون و نظریه‎هاتون روزبه‎روز مردم از دین اسلام دور می‎کنید.
ولی دمتون گرم انصافا خیلی باحالین. ما که کلی خندیدیم. وقتی حجت به نادر در «جدایی نادر از سیمین» گفت: “چقدرهم شما اهل خدا و پیغمبری!»، چه زیبا پاسخ داد نادر: “نخیر خدا و پیغمبر فقط مال شماست”

راستی راستی یادتون رفت، استاد شهرام ناظری هم صهیونیست هست و موسیقیِ ملی و سنتی ایرانی‎ش هم کاملا در خدمت غرب هست که نشان شوالیه رو گرفتن. حتما اینو به متنتون اظافه کنید … یادتون رفته آخه!!!!!

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

رضا جان توهم زدی برادر من ، تبعیت از غرب و فرهنگش اسلام نیست !

نويسنده ديدگاه :سعید

جواب به جهان :
دوست عزیز کسی انتظار این رو نداره که ایشون با چادر بره توی اون جشنواره، مگه حجاب و پوشش اسلامی فقط چادره ! چرا دیدتون انقدر محدوده ! ولی انتظار داشتیم اونجا که میره فرهنگ ایران رو تبلیغ کنه و به نمایش بذاره نه فرهنگ یهودی های صهیونیست رو ، متوجه شدید دوست عزیزم!

جواب به رضا:
ویژگی دشمن همینه ، خدا در قرآن هم اشاره کرده است که دشمن یه مقداری از حق رو برمی داره و با باطل مخلوطش می کنه اون موقع تشخیص حق و باطل واقعاً کار سختی میشه ، البته توی این قضیه و دادن این نشان ها خیلی دیگه مشخصه ولی ظاهراً برخی از دوستان خیلی راحت ظاهر قضایا رو باور می کنند و گول ظاهر رو می خورند . اطلاعات در مورد دشمن شناسی که ضعیف باشه همین میشه که طرف میگه به فلانی هم این نشان رو دادند و… مشکل اینه که برخی نمی تونند درست تجزیه و تحلیل کنند تا بتوانند متوجه بشوند واقعیت چیه !
اطلاعاتتون رو در زمینه دشمن شناسی بالاتر ببرید متوجه تفاوت ها خواهید شد دوست عزیز !

نويسنده ديدگاه :رسول

سلام جالب بود ممنون. آیا لیلا حاتمی گلشیفته فراهانی ۲ خواهد شد؟

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

نه رسول خان ، احتمال زیاد ایشون بازیچه شدند و نادانسته این کار رو کردند !

نويسنده ديدگاه :محمد

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread871942/pg1
این اصل صفحه ای هستش که لباس زنان روحانی ادیان معروف رو نشون میده
اگه این کلمه رو هم سرچ کنید به همین مطلب می رسید
orthodox jew lady
http://files.abovetopsecret.com/files/img/ij502c588f.jpg

نويسنده ديدگاه :شهیدخ

فوق العاده بود
همیشه به سایتتون سر میزنم
مطالبتون حرف نداره

ادم باید یه ذره عقل داشته باشه مگه میشه نادانسته این کارو کرده باشه اخه این لیلا حاتمی از اون اولشم خورده شیشه داشت
بعدشم اون اقایی که میگه باید ممنوع التصویر شه باید بگه کهعزیزم
ما نباید صورت مسئله رو پاک کنیم باید مساله رو اصلاح کنیم
دیگه حرفی نمی زنم چون اون ایهی شریفه همه حرفا رو زده

نويسنده ديدگاه :ایرانیان

ببینید ایشون که از طرف ایران
وملت ما مأمور نیست امر شخصی خودش است هر غلطی می خواد بکنه .امیدوارم خدا ازهمه بگیردش عوضش هم نمی خواهیم

نويسنده ديدگاه :امیر

زن ایرانیو ورداشتن لباس یهودی تنش کردن بعد بهش جایزه فراماسونری هم دادن
در عجبم بعضیا چرا نمی فهمن بازیچه دست صهیونست شدن.فکر های ما رو مسموم کردن.

آیه ۵۷ سوره مائده:
“ای کسانی که ایمان آورده اید،کسانی(از اهل کتاب و کفار) که دین شما را به تمسخر گرفته اند به دوستی خود انتخاب مکنید”

این کلام خدا بود.اگه به قرآن اعتقاد دارین حجت تمام میکند.اگر ندارین که …

نويسنده ديدگاه :کالبد

عقل چیز خوبی است …
البته برای فکر کردن .

نويسنده ديدگاه :عجیبه!

شما خودتون رو دیندار نشون میدین اما چنین
عنوان زشتی رو برای مطلبتون انتخاب می کنین.
عجیبه به خدا!

نويسنده ديدگاه :شایان

از مسئولین سایت خواهش میکنم پرداختن به موضوع های پیش پا افتاده که تازه درباره آنهاهم دلایل کافی ندارید بپرهیزید به جای این از نبرد قرقیسیا صحبت کنید

نويسنده ديدگاه :admin

عزیز دلیل که واضح بود !
اما نبرد قرقیسیا چه ارتباطی به این مطلب داشت ؟!

نويسنده ديدگاه :سحر

شاخص حرف امام است هرجا دشمن عصبانی بدانید کارتان درست است؛کاری نکنیم دشمن شاد کن باشیم؛یاعلی

نويسنده ديدگاه :محمد

سلام
سحر خانوم حرف جالب و درستي زده. من ميخوام به يه مسئله ي فرهنگي در ارتباط با اين عكس اشاره كنم. ببينيد لباسي كه منسوب به يك زن يهودي اسن چه پوشش نسبتا كاملاي دارد! حالا اين يارو(ليلا حاتمي منظورمه، ميخواستم بگم “اين خانوم” ديدم لياقت عنوان “خانوم” رو نداره)اومده اين لباس با پوشش نسبتا كامل رو تنش كرده چون به هر حال مال يهودياست ولي اونجا كه اسلام دم از پوشش كامل ميزنه و هي توصيه به عفاف مي كنه كسي گوش كه نمي كنه هيچ! توهين و تمسخر هم مي كنند. همين يارو رو بريد تو مكان هاي عمومي ببينيد اگه پوشش بهتر از اين بود من از حرفم توبه مي كنم!!!

نويسنده ديدگاه :وحید

به نظر من اگر لیلا حاتمی در چنین مراسمهائی با لباس سنتی زنان ایرانی ظاهر شود هم از نظر شخصیتی و هم از نظر اجتماعی ارتقا پیدا می کنه. چرا که هنرمند محبوبیت و هرچی که داره رو مدیون مردمشه.
البته بی دلیل هم نیست بگیم که از یهود و آمریکا وفرهنگش یه چیزائیتو جیب لیلا حاتمی رفته که حاضر شده تمام سابقه کاری و محبوبیتش تو ایران رو باهاش عوض کنه.

نويسنده ديدگاه :شروین

عکسی گذاشتید از خانم حاتمی بدون منبع است
و میدانید ک مطلب بدون منبع در اینترنت …

نويسنده ديدگاه :admin

منبع چی بنده خدا . تو سایت خودشون منتشر شده !

نويسنده ديدگاه :هاشم

واقعا متاسفام برای این عروسکهای خیمه شب بازی شماکه افتخار کردی این لباس رو پوشیدی محض رضای خدا یک بارم لباس اصیل ایران و تنت کن خیلی بی وجدانی باید بری نوکر همون شیطون سفتاباشی

نويسنده ديدگاه :رضا

بله لیلا حاتمی گلشیفته فراهانی ۲ خواهد شد و از این طرف هم تهمینه میلانی گلشیفته فراهانی ۳ خواهد شد
به همین راحتی تا چشم باز کردیم دیدیم نصف بازیگران ایرانی اونور دنیا دارن بر علیه کشورشون فیلم می سازن

بس تجربه کردیم در این دار مکافات
با آل علی هر که درافتاد ورافتاد

نويسنده ديدگاه :فقط ممنونم

از این که دشمن شناسی را خوب انجام میدهید ممنون
خدا قوت

نويسنده ديدگاه :محسن

شهدا برای استقلال فکری وفرهنگی ملت ایران جونشونو فدا کردن ولی این بازیگرا چی تمام آرزشون اینه که غربیا براشون دست بزنن.

نويسنده ديدگاه :امید

واقعا که عفت ایرانی رو زیر سوال برد . نتیجه ی این کارشو میبینه تو همین دنیا . . . متاسفم

نويسنده ديدگاه :احمدرضا

بسی خندیدیم !!!به مطالبتون تگ طنز هم اضافه کنید !
برادی من این جوز خزعبلاتی که مینویسی فقط آبروی اون ظهور و ۱۲ رو میبره !
گوش کن :: <>

نويسنده ديدگاه :امیر

واسه کسایی که اطلاعات عمومی کمی دارن.
مستند The Arrivals یا همان دجال رو نگاه کنند.بعد متوجه میشنن که از چه طریق هایی شیطان میخواد به هدفش برسه.بحث صهیون ،آمریکا، غیره نیست .

نويسنده ديدگاه :علی

“یهودی شیطان پرست” دیگه چه صیغه ایه از خودتون دین و مذهب اختراع نکنید اگر به معنا باشه خیلی از مسلمونها هم در عمل شیطان پرستند اما اگر به عنوان باشه آخه شیطان پرستی با یهودیت یا مسیحیت یا اسلام جمع متضادهاست و امکانپذیر نیست.

نويسنده ديدگاه :حاج امیر

علی جان درباره یهودیت ارتدوکس تحقیق کنید .
همه میدونند که منظور ما دین جهود واقعی نیست شما هک بهتره به اصل مطلب توجه کنید نه اینکه دنبال سوتی و گاف گرفتن باشید

نويسنده ديدگاه :سعید

علی نوشته :((“یهودی شیطان پرست” دیگه چه صیغه ایه از خودتون دین و مذهب اختراع نکنید ))

سلام دوست عزیز

ایکاش اول کمی تحقیق می کردید بعد اینطوری انتقاد می کردید . یهودیت صهیونیسم(یهودیت شیطان پرست) شاخه ای از دین یهود است که پایه و اساس اون تفکرات کابالایست است ، مشکل شما در عدم درک مفهوم اون مفهوم در عدم آگاهی شما از مفهوم کابالا است !
در مکتب کابالایست یهودیت صهیونیست ،ما اسطوره های مختلفی داریم که این اسطوره های مسیر دین یهودیت را کاملاً منحرف کرده است و یهودیان صهیونیست را از پرستش خدا به پرستش شیطان کشانده است ، از مهمترین شخصیت های اسطوره ای کابالا به چند مورد اشاره می شود، ۱-اسطوره های شخصیتی است به نام بلو جین (جن آبی) که در حقیقت همان شیطان مذکر است که در فیلم و انیمیشن ها مثل مگا مایند دیده می شود ۲- لیلیث (شیطان قرمز) یا شیطان مونث که شما این اسطوره را در فیلم های هالیوودی بسیار زیاد دیده اید تحت عنوان lady in red که این دو اسطوره نماد پلیدی هستند و دو اسطوره تحت عنوان برکت مقدس(مذکر) و شخینه(مونث) نماد فرزندان خدا (نعوذوا بالله) در تفکر کابالیستی یهودیت صهیونیست ، در عبادتی که انجام می دهی باید بخشی از عبادت خود را صرف پرستش دو شیطان لیلیث و بلو جین بنمایی تا با این کار و مشغول کردن این دو شیطان به خود، دوفرزند خدا یعنی شخینه و برکت مقدس از دام شیطان رها شوند . این اساس تفکر کابالا در یهودیت صهیونیست است ، به همین خاطر از لفظ یهودیت شیطان پرست استفاده شده است . کافی است کمی اطلاعات خود را افزایش دهید دوست عزیز .

نويسنده ديدگاه :zizi

mn taze ba sayteton ashna shodam matlabeton jaleb bod _chera hame entezar daran lila hatami mesle ye zan mosalmon raftar kone shayad eteghadi be eslsm nadashte bashe

نويسنده ديدگاه :reyhan

من الان اتفاقي اين سايت و ديدم عالي بود ولي كاش بيشتر راجع به فراماسون ها مطلب بنويسيد آخه واقعا جذابه.از فيلم قلب يخيم بگيد.مرسي

نويسنده ديدگاه :مسعود

در فاسد بودن سینما و رسانه ملی مان شکی نداریم.هر روز کلوپ یک بازیگر معروف در تهران لو میرود.مسلمان نیستند حتی غیرت ایرانیان باستان و آریایی را هم از دست داده اند.

نويسنده ديدگاه :سارا

بحص اصلی عقده است ….. برای ما همه چیز عقده شده که باید بریم بهش برسیم …اصلا نمیدونیم چی میخوایم فقط میخوایم کم نیاریم …

نويسنده ديدگاه :مهدی

استاد رائفی پور یک نقد عمیق و چند لایه از فیلم جدایی نادر از سیمین دارند
هرکس میخواد ماهیت همه این چیزا براش روشن بشه از اینترنت search کنه حتما هستش
مجبور نیستید قبول کنید ولی لااقل به حرفای یه آدم که کارشناس این حوزه است یه بار گوش بدین.
السلام من الله علیک یا فاطمه الزهرا

اوه اوه اوه چه خبره. من که تااین وضوعیت نخوابه نظری نمیدم.

KHAMENEI