ساخت مستند ۵۲ دقیقه ای برای آیت الله فاضل لنکرانی

  علیرضا زحمتکش در خبری تحت عنوان ” مستند آیت‌الله فاضل لنکرانی ساخته می‌شود ” که توسط خبرگزاری فارس منتشر شد ، گفت : اشاره به جایگاه والای مرجعیت و روحانیت در به پا داشتن دین اسلام بیان کرد: فیلم مستند آیت‌الله فاضل لنکرانی به زودی ساخته می‌شود. وی مدت زمان این مستند را ۵۲ دقیقه […]

 

علیرضا زحمتکش در خبری تحت عنوان ” مستند آیت‌الله فاضل لنکرانی ساخته می‌شود ” که توسط خبرگزاری فارس منتشر شد ، گفت : اشاره به جایگاه والای مرجعیت و روحانیت در به پا داشتن دین اسلام بیان کرد: فیلم مستند آیت‌الله فاضل لنکرانی به زودی ساخته می‌شود.

وی مدت زمان این مستند را ۵۲ دقیقه ذکر کرد و گفت: برای تهیه این مستند تیمی از بهترین سینماگران ایران همکاری دارند.

زحمتکش با بیان اینکه مستند آیت‌الله فاضل لنکرانی به سفارش هیچ مرکز خاصی ساخته نمی‌شود، گفت: ساخت این مستند ناشی از علاقه جوانان این مرز و بوم به آستان مرجعیت به ویژه این مرجع عالی‌قدر جهان تشیع است.

وی با بیان اینکه تصویربرداری این مستند در چند ماه آینده شروع خواهد شد، ادامه داد: این مستند پس از اتمام مراحل تولید و تدوین در مدت زمان ۵۲ دقیقه به عنوان یک پروژه سینمایی در شبکه مستند روی آنتن می‌رود.

این مستندساز جوان قمی تصریح کرد: در این فیلم مستند، لحظات ناب زندگی این عالم بزرگوار از بدو تولد تا زمان فوت به تصویر کشیده می‌شود.

کارگردان فیلم مستند آیت‌الله فاضل لنکرانی ادامه داد: تحقیقات این فیلم به مرحله میدانی رسیده است و به زودی از نظرات فرزندان این عالم بزرگوار، شاگردان و دوستان ایشان در ساخت این مستند بهره گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه تحقیقات برای ساخت فیلم مستند علما بسیار حساس است، تصریح کرد: برای انجام تحقیقات در این زمینه از تمام کتب و مقالاتی که درباره آیت‌الله فاضل لنکرانی در دست بود، بهره گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه در زمینه تحقیق میثم کاشی و مهشید غلامی‌زاده همکاری داشته‌اند، گفت: ۲۰ نفر در ساخت این مستند همکاری دارند.

 

۲۱ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI