واکنش مردم نسبت به اجرای علی ضیا مجری برنامه ماه عسل

مدیر امور مخاطبان صدا و سیما در گفتگو با فارس گفت :‌ سریال «مرد نقره‌ای» که از شبکه استانی شما پخش می‌شود نیز از جمله سریال‌های خوبی است که به دلیل اینکه از یک شبکه دیجیتالی پخش می‌شود و بسیاری از مردم هنوز دستگاه دیجیتال ندارند، کمی مغفول مانده است. محمودی عنوان داشت: درباره سریال […]

مدیر امور مخاطبان صدا و سیما در گفتگو با فارس گفت :‌ سریال «مرد نقره‌ای» که از شبکه استانی شما پخش می‌شود نیز از جمله سریال‌های خوبی است که به دلیل اینکه از یک شبکه دیجیتالی پخش می‌شود و بسیاری از مردم هنوز دستگاه دیجیتال ندارند، کمی مغفول مانده است.

محمودی عنوان داشت: درباره سریال «چمدان» هم انتقادهایی صورت می‌گیرد، مثلا برخی تماس گرفته و گفته‌اند برنامه بی‌محتوایی است اما در هر حال یک سریال طنز است و شاید برخی از آن خوش‌شان بیاید.

وی در پایان راجع به برنامه «ماه عسل» نیز گفت: از برنامه «ماه عسل» و اجرای آقای ضیاء نیز انتقاداتی می‌شود و می‌گویند اجرایش گاهی زیاد روان نیست یا سوالاتی از مهمان پرسیده می‌شود که بی پاسخ می‌ماند.

۲۱ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

علی ضیا یک مجری کار درست و حرفه است ! البته در عرصه رادیو !!!

نويسنده ديدگاه :دلاور

کیفیت برنامه ماه عسل با با مجری امسال پایین آمده است.

نويسنده ديدگاه :ww

امروز ۲۳ ماه رمضان بود ولی تا حالا حتی یه قسمت ماه عسلم حوصله ام نکشید ببینم این در صورتی است که سال گذشته تعداد قسمت هایی که ندیدم انگشت شمارن

نويسنده ديدگاه :مهدی

چرا مجریایی مثل فرزاد حسنی،رشیدپور،جیرانی،علیخانی باید عوض بشن

KHAMENEI