پارسه تهران به قهرمانان المپيک پاداش می دهد

باشگاه پارسه تهران که تيم فوتبال آن در دسته اول کشور حضور دارد به قهرمانان المپيک پاداش خواهد داد. کاوه عابديني زاده مديرعامل باشگاه با تبريک موفقيت هاي مدال آوران ايراني در اين باره گفت: هيئت مديره باشگاه مرکب از آقايان حميدررضا رضا بخش امين و ابراهيمي و من مصوب کرده که تمام هزينه هاي […]

باشگاه پارسه تهران که تيم فوتبال آن در دسته اول کشور حضور دارد به قهرمانان المپيک پاداش خواهد داد. کاوه عابديني زاده مديرعامل باشگاه با تبريک موفقيت هاي مدال آوران ايراني در اين باره گفت: هيئت مديره باشگاه مرکب از آقايان حميدررضا رضا بخش امين و ابراهيمي و من مصوب کرده که تمام هزينه هاي تحصيلي قهرمانان ايراني المپيک را تا مقطع دکترا در هر دانشگاه دنيا بپردازد. وي افزود اين امر در راستاي افزايش سطح تحصيل ورزشکاران گرفته شده و اميدواريم مثمر ثمر واقع شود.

به گزارش گل او در خصوص اوضاع تيم فوتبال پارسه هم گفت: کادر فني به سرمربيگري آقاي پاشازاده تمرينات را زير نظر دارد و شرايط خوبي داريم. انشالله بتوانيم به آنچه مدنظر داريم برسيم.پارسه در گروه اول بازي هاي دسته اول قرار دارد به صورت خصوصي اداره مي شود که سهامداران آن کاوه عابديني زاده و حميدرضا رضا بخش امين هستند. امين قبلا براي خريد باشگاه داماش گيلان اقدام کرده بود که با آنها به توافق نرسيد.

۲۱ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI