منطقه “باب النصر” حلب به کنترل ارتش سوریه درآمد

به گزارش خبرنگار فارس در دمشق، آخرین خبرها از عملیات پاکسازی شهر حلب تاکید می کند که ارتش سوریه موفق شد، پس از پاکسازی کامل منطقه “باب النصر” از وجود تروریست‌های مسلح کنترل کامل آن را به دست گرفت. ارتش سوریه همچنین در عملیات پاکسازی شهر حلب یک تک تیرانداز را در منطقه “باب الفرج” […]

به گزارش خبرنگار فارس در دمشق، آخرین خبرها از عملیات پاکسازی شهر حلب تاکید می کند که ارتش سوریه موفق شد، پس از پاکسازی کامل منطقه “باب النصر” از وجود تروریست‌های مسلح کنترل کامل آن را به دست گرفت.

ارتش سوریه همچنین در عملیات پاکسازی شهر حلب یک تک تیرانداز را در منطقه “باب الفرج” را بازداشت کرد که موجب ایجاد رعب و وحشت در ساکنان این منطقه شده بود.

اما در منطقه “عین التل” ارتش سوریه موفق شد، حملات یک گروهک مسلح تروریستی را دفع کنند که قصد داشتند، به کارخانه تولید توتون و تنباکوی این شهر حمله کنند و برخی از تروریست‌های شرکت‌کننده در این حمله مانند “محمود محمد صبحی” ملقب به محمود حبش و “دیبو عمر اوسو” و “محمد عمر اوسو” را شناسایی کنند.

از سوی دیگر خبر می‌رسد که از بامداد گذشته درگیری‌هایی بین ارتش سوریه با گروهک‌های مسلح تروریست در میدان “الکره الارضیه” در منطقه عین التل در جریان است.

۲۰ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI