افشای ریخت و پاش‌های آقای رئیس‌جمهور

به نقل از جام نیوز، یک روزنامه نگار استرالیایی، از ریخت و پاش های میلیاردی “الهام علی.اف” رئیس جمهور کشور آذربایجان پرده برداشت. سایت “آزادلیق.آز” (azadliq.az) جمهوری آذربایجان روز سه شنبه ۱۷ مرداد(August ۰۷) در این مورد می نویسد: «روزنامه نگاری به نام “ژاک هیز” که اهل استرالیا است از ضیافت ۶۰ میلیون دلاری “الهام […]

به نقل از جام نیوز، یک روزنامه نگار استرالیایی، از ریخت و پاش های میلیاردی “الهام علی.اف” رئیس جمهور کشور آذربایجان پرده برداشت. سایت “آزادلیق.آز” (azadliq.az) جمهوری آذربایجان روز سه شنبه ۱۷ مرداد(August ۰۷) در این مورد می نویسد: «روزنامه نگاری به نام “ژاک هیز” که اهل استرالیا است از ضیافت ۶۰ میلیون دلاری “الهام علی .اف” در یکی از رستوران های بسیار مجلل لندن خبر داد.»

این سایت نوشت: «ژاک هیز می نویسد: “در افتتاح بازی های المپیک لندن همراه دوستانم در یک رستوران بسیار مجلل در لندن در حال استراحت بودیم. که متوجه شدیم الهام علی.اف رئیس جمهور آذربایجان همراه با هیئت همراهش برای صرف نهار و استراحت وارد این رستوران بسیار مجلل شدند.»این روزنامه نگار استرالیایی در ادامه می نویسد: «الهام علی.اف که یک پیراهن نارنجی به تن داشت بعد از صرف نهار و خوردن شراب های بسیار گران قیمت فرانسوی مبلغ ۶۰ میلیون دلار پرداخت کردند.»

۲۰ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI