شگفتی بزرگ در مسابقات تکواندو رقم خورد

تکواندوکار نامدار آمریکایی که برای کسب چهارمین مدال المپیک خود راهی لندن شده بود اولین دیدارش در مسابقات تکواندوی این بازی‌ها را به نماینده آذربایجان واگذار کرد. به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، روز سوم از رقابت‌های تکواندوی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن با ثبت یک شگفتی آغاز شد. “استیون لوپز” که پنج مدال طلای […]

تکواندوکار نامدار آمریکایی که برای کسب چهارمین مدال المپیک خود راهی لندن شده بود اولین دیدارش در مسابقات تکواندوی این بازی‌ها را به نماینده آذربایجان واگذار کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، روز سوم از رقابت‌های تکواندوی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن با ثبت یک شگفتی آغاز شد. “استیون لوپز” که پنج مدال طلای جهانی و دو مدال طلا و یک برنز المپیک را در کارنامه خود دارد، در اولین دیدارش در پیکارهای تکواندوی المپیک لندن مقابل “رامین عزیزف” از آذربایجان قرار گرفت و در پایان راند سوم با نتیجه ۳ بر ۲ بازنده شد.

این دیدار در وزن ۸۰- کیلوگرم مسابقات تکواندوی المپیک لندن با برتری یک بر صفر لوپز آغاز شد ولی “عزیزف” در ادامه جبران کرد و با دو امتیازی که در راند دوم کسب کرد برتری خود را روی تابلوی امتیازات ثبت کرد و در راند سوم هم هر دو تکواندوکار یک امتیاز کسب کردند تا نماینده آذربایجان به برتری ۳ بر ۲ برسد و به دور دوم مسابقات راه یابد.

لوپز در صورتی می‌تواند به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد که نماینده آذربایجان راهی بازی نهایی شود.

۲۰ مرداد ۱۳۹۱ |
ارسال دیدگاه

KHAMENEI